Zengin Koca Nasıl Bulunur?

zengin-koca-bulma

Para problemleri çiftlerin boşanmasındaki en önemli nedenlerden biridir. Bu nedenle birinin paralı biriyle evlenmek istemesi çok da anormal değildir.

Peki, bunu tam olarak nasıl yapacaksınız? Zengin bir koca nasıl bulacaksınız?


Zengin Koca Bulmanın Yolları:

1- Arzulanan biri olun

1 – Kendinize saygı duyun. Erkeklerin çoğu zengin erkekler de dahil kendine saygı duyan kadınlardan hoşlanır. Sempatik ve hoş olmadığını düşünen birinden kim hoşlanır ki? Vücudunuza ve görüntünüze özen göstererek ona ne kadar değerli olduğunuzu gösterin. Sağlıklı beslenin, spor yapın, şık giyinin ve temiz olun.

2 – Eğitim alın. Zengin erkekler genellikle aptal kadınlardan hoşlanmaz. Kendilerinin oldukça zeki olduğunu düşünen bu erkekler kendilerine ayak uyduracak kadınlarla birlikte olmak isterler.

3 – Kültürlü olun. Zengin erkekler kültürel etkinliklere katılır ve sizin de bu etkinliklere katılarak ortama ayak uydurmanız gerekir. Sanat, müzik, edebiyat ve sinema gibi alanlarda kendinizi geliştirin. Yabancı kültürleri, tarihleri ve politikaları öğrenin ve keşfedin çünkü zengin erkekler sık sık seyahat eder.

kitap-okumak

4 – Kendiniz için bir şeyler yapın. Hiç kimse sığ ve hiçbir şey yapamayan içi boş biriyle birlikte olmak istemez. Bu çok sıkıcıdır. Hobileriniz veya gelecekle ilgili hayalleriniz var mı? Bunlar kişiliğinize artılar ekleyecektir ve donanımlı bir insan gibi gözükmenizi sağlayacaktır.

5 – Yetenekleriniz olsun. Yetenek seksidir ve sizi daha ilginç yapar. Yeni şeyler öğrenin veya sahip olduğunuz bir yeteneği geliştirin. Bunun en kolay yolu iyi bir aşçı olmaktır. Ancak bir müzik aleti çalmayı veya resim yapmayı da öğrenebilirsiniz.

6 – Tutkulu olun. Tutkulu bir aşık olmanın yanında hayatınızı da tutkulu yaşayın. Birisiyle birlikte olduğumuzda onun sevdiği şeyleri biz de sevmeye başlarız. Tutkunun seksi olmasının nedeni budur. Tutkularınızın peşinden gidin. Eskiden beri yapmak istediğiniz bir şeyler varsa onu mutlaka yapın.


2- Erkeğinizi bulun

1 – Onu yakalayın. Tıp ve teknik üniversitelerin yakınlarındaki cafeleri sık sık ziyaret edin. Bunu yapmanız geleceğin doktor ve bilişim uzmanlarıyla tanışmanızı sağlayacaktır. Bu kişiyle genç yaşta tanışmanız bekar olma olasılığını da artıracaktır.

2 – Takıldıkları yerlere sık sık uğrayın. Zengin erkeklerin gitmekten hoşlandığı yerleri tercih edin. Golf kulüpleri yerine önemli iş merkezlerinin yakınlarındaki cafelere ve restoranlara gidin. Geceleri lüks barları deneyin.

3 – Müzayedelere gidin. Zengin insanların pahalı hobileri vardır ve nadir parçalar toplamakta bu hobilerden biridir. Zengin erkekler genellikle klasik arabalar, çizgi romanlar veya eski oyuncaklar toplar. Bunlar hakkında bilgi sahibi olun ve sonrasında bu tür parçaların açık arttırtmaya çıktığı müzayede evlerine gidin.

4 – Yardım derneklerinin düzenlediği etkinliklerine katılın. Bu tür etkinliklere genellikle varlıklı insanlar katılır. Hazırlıksız gitmeyin. Düzenlenen etkinliğin konusunu öğrenin. Oraya gittiğinizde tanımadığınız insanlarla konuşmaya hazırlıklı olun. Doğru yerlerde yeni arkadaşlar edinmeniz varlıklı bir insanla evlenme şansınızı arttıracaktır.

Katıldığınız etkinlikte bağışta bulunmak zorunda değilsiniz ancak az da olsa bir şeyler bağışlamak iyi bir fikirdir.

5 – Doğru yerlerde çalışın. Evli çiftlerin %22’sinin eşleriyle aynı iş yerindeyken tanıştıklarını biliyor musunuz? Büyük bir teknoloji firmasında veya istikrarlı olan diğer karlı şirketlerden birinde işe girin.

6 – Zengin arkadaşlarınız olsun. Bu taktiklerin çoğunu sadece varlıklı insanlarla arkadaşlık kurmak içinde kullanabilirsiniz. Eninde sonunda bu kişiler vasıtasıyla gelecekteki eşinizle tanışacaksınız.

7 – Bu amaç için tasarlanmış hizmetleri kullanın. Zengin partnerler bulmanızı sağlayacak bir sürü tanıştırma hizmeti vardır. Ünlü ve itibarlı olanlardan birini seçin. Bu hizmetler birbiriyle uyumlu insanları bir araya getirmeye odaklanır.


3- Erkeğinizi kazanın

1 – Olayın para olmadığını ona gösterin. Gelecekteki eşiniz onunla parası için birlikte olmadığınızı ve onu gerçekten sevdiğinizi görmek ister… Ve onu gerçekten sevmelisiniz! İlişkiler zorludur ve ancak karşınızdaki kişiye gerçekten bağlı olduğunuzda yürür. Evlilik sözleşmesi yapmak isterse onunla kavga etmeyin. Onu rahatlatmak istiyorsanız bunu siz bile önerebilirsiniz.

2 – Güven ortamı yaratın. Yaratacağınız güven ortamı diğer insanlardan farklı olmanızı sağlayacaktır ve evlenmesi gereken kişinin siz olduğunu anlamasına yardımcı olacaktır. Güvenebileceği ve onu yargılamayacak biri olun ve kendi sırlarınızı onunla paylaşmaktan çekinmeyin.

3 – Harika bir sevgili olun. Asla bencil sevgililerden olmayın. İlişkinizde aktif rol oynayın. Güzel olmasa bile onu bir yerlere götürün. Esnek olun ve bir şeyler istediğiniz gibi gitmese bile durumu idare edin.

4 – Hayatına neşe getirin. Herkes hayatını güzelleştirecek biriyle evlenmek ister. Zengin olduğunuzda sizi destekleyecek birini bulma konusunda endişe etmezsiniz. Zengin erkekler hayatlarını ilginç ve eğlenceli hale getirecek eşler arar. Size evlenme teklifi etmesini istiyorsanız onun istedikleri gibi biri olmalısınız. Kabuğundan çıkmasını ve eğlenmesini sağlayın. Her zaman pozitif olun ve şikayet etmekten kaçının.

sevmek

5 – Onu içtenlikle ve çok sevin. Sevme sanatında usta olun. Onu gerçekten sevin ve size aşık olmasına yardımcı olun. Ona sevginizi göstermek için ara sıra sürprizler yapın.

6 – Her şeyi aynı anda vermeyin. İstiyorsanız onunla uyuyun ancak bu sürekli olmasın veya bütün zamanınızı onunla geçirmeyin. Sizi bir metres gibi görecekse neden sizinle evlensin ki?


Dikkate alınması gereken diğer hususlar

1 – Kendi kendinize de para kazanabileceğinizi unutmayın. Gençseniz kendinize bir şans verin. Tasarruf hesabınıza her ay para yatırın. Para miktarının bir önemi yok sadece biriktirmeye başlayın. Çalışıyorsanız işinizde en iyisi olmaya çalışın.

2 – Görüntünüzü, aklınızı ve kişiliğinizi değerlendirin ve bu konuda gerçekçi olun. Ortalama bir görüntünüz varsa, olayları geç anlıyorsanız ve sıkıcı bir insansanız unutun gitsin. Önce kendinizi geliştirin. Kişiliğiniz ve tarzınızla zengin ve güçlü görünmeniz gerektiğini unutmayın.

3 – Çok açık olmayın. Ne kadar parası olduğuyla ilgili konuşmayın. Kendisi bahsederse kibar bir şekilde dinleyin ancak soru sormayın.

4 – Bir hanımefendi gibi davranın. Küfür etmeyin, sarhoş olmayın, uyuşturucu kullanmayın, yüksek sesle gülmeyin, agresif olmayın ve frapan kıyafetler giymeyin. Zarif bir tarzınız olsun. Kibar olun ve etiketleri unutun. Önce kız arkadaş sonra eş olacaksınız metres değil.


İpuçları

Ona baskı yaparsanız uzaklaşacaktır. Beş senedir birlikteyseniz ve ortada hala yüzük yoksa bırakın gitsin.

Gerçekten iyi bir sevgili olun. Masaj sanatını öğrenin ve üzerinde kullanın.

Kıyafetlerinizde koyu lacivert, kahverengi, siyah, bej ve beyazı kullanın. Özel akşam yemekleri haricinde göz alıcı renkler kullanmayın. Klasik, 100% pamuk, ipek, yün, kaşmir ve keten gibi doğal malzemelerle yapılan iyi parçaları seçin. Bir sürü ucuz kıyafettense birkaç parça iyi kalite kıyafetiniz olsun. Üzerinde marka adı yazan kıyafetlerden kaçının.

Karşınıza çıkan erkek kendi çabalarıyla milyoner olmuş biriyse müsrif olmamalısınız. Güvenilir ve sağduyulu olun. Evlenmeden önce ondan para almayın. Ondan para alırsanız sizin “otlakçı” veya “zengin koca avcısı” olduğunuzu düşünecektir.

Güzel yemek yapmayı öğrenin. Zengin erkekler misafirperver kadınlardan hoşlanır. Ona mükemmel yemekler yapın.

Her zaman hanımefendi olun. Görgü kurallarını öğrenin ve her zaman kullanın.

Kendinize de zaman ayırın ve sizi özlemesine izin verin. Hayatınız, arkadaşlarınız ve binlerce uğraşınız olsun. İlginç ve eğlenceli bir insan olun.

Ayakkabılarınıza, çantalarınıza ve saatlerinize özen gösterin. Sade, deri veya doğal malzemelerden olsunlar ancak ucuz görünmesinler. Zenginlik pahalı mücevherler anlamına gelmez.

Mücevherleriniz sade olsun, dövme veya piercing yaptırmayın, makyajınız göze batmasın ancak güzel olsun. Gölgelerden ve pırıltılardan uzak durun.

Nişanlanana kadar hediyeleri kabul etmeyin.

Kadınsanız zengin bir erkeği elde etmek için asla hamile kalmayın. Bu felakettir.

Ailenizle hemen tanıştırmayın çünkü ürkebilir. Ailenizle tanıştıracağınız zaman ailenizin kibar ve klas davrandığından emin olun.


İlginizi çekebilir

Nasıl Zengin Olunur?

Orta Sınıf ve Zengin İnsanlar Arasındaki 10 Fark

Avatar

Yazar : iş kurmak

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. sağolun yardınlarınız sayesinde büyük bir şirkette çalışan biri ile evlendim ve tüm para sıkıntım çözüldü 5000 tl kredi borcum vardı sayenizde ödeyebildim onuda cep telefonu almak için çekmiştim iyiki varsınız

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir