Akıllı Saksı

Akıllı saksı ürünü sizin için ne çağrıştırıyor. Aslında pek bir şey çağrıştırmadığı konusunda tahmin yürütmek çok da zor değil diye düşünüyorum. Çünkü ürünün henüz ülkemizde bir kayda değer bir piyasası oluşmadı ve bu yüzden pek bilinmiyor. Oysa akııllı saksı ürünü çok kısa bir zaman sonra raflardaki yerini hızla almaya başlayacaktır.

Günümüzde hediyelik eşya sektörü oldukça gelişmiş, hareketli ve dinamik bir sektördür. Fakat hediyelik eşyaların sadece görsel açıdan değil işlevsel açıdan da önemli bir hale geldiği bir dönemi yaşıyoruz. Üretici firmalar artık yavaş yavaş tasarılarını bu yönde gerçekleştirmektedir. Üretilen ürünlerin, eşyaların ya da teknolojik materyallerin gerçekten yaratıcılık düzeyinde bir sınırı yoktur, bu yaratıcılık akıllı üretimlerle birleştiğinde de tadından yenmiyor sahiden. Bununla ilgili örnek verilebilecek sayısız ürün var. Bu tarz ürünlerin ortak özelliği insanların zor durumda kalmalarını engellemek, çeşitli kombinasyonlarla günlük yaşamlarını kolaylaştırmaktır. Bu yüzden işte böyle tasarrufa yönelik pratik, akıllıca tasarlanmış ürünler daima çok büyük ilgi görmektedir. Bu tarz ürünler ne yazık ki ülke dışında çok daha fazla üretilmekte ve belli bir süre sonra bir takım girişimci ruha sahip kişiler sayesinde ülkemize gelebiliyor.

Akıllı saksı ürünü de bu tarz ürünlerden bir tanesi. Son derece özgün bir ürün olduğu için pek görülebilecek cinsten hediyelik eşyalardan değil diyebiliriz. Ürünün üzerinde gizli bir bölmede küçük bir sincap bulunmaktadır. Bitkide yeterli oranda su olup olmadığını size bu sincap kendini göstererek söyleyecektir. Oldukça şirin olan bu özel saksı le bitkilerinizi yetiştirmek oldukça keyifli olacak. Bu ürünün bir diğer özelliği de sulama yolunun alışılagelmişin dışında olmasıdır. Normalde üstten sulama yapsak da bu ürün sayesinde alttan özel bir bölme ile sulama yapmak mümkün olacaktır.

Her şeyiyle çok özel ve orjinal olan bu ürün, girişimcilere göz kırpıyor. Değişik iş fikirlerinden hoşlanan pek çok girişimci için yeni bir iş alanı olan bu saksılar ile kazanç sağlamak oldukça kolay. Öyle ki Türkiye pazarında şu an bulunmayan bu ürünleri piyasa sokarak ilgi çekebilir, para kazanabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir