Balon Lamba

Kouichi Okamoto tarafından tasarlanan balon lamba çok akılcı ve kullanışlı bir ürün. Led kullanılarak aydınlatılan balonlar 100 saatin üzerinde çalıştırmaya olanak sağlıyor. Elektrik kesintilerinde sizi karanlıkta bırakmayacak, elektriğin kesildiğini bile unutturacak olan balon lamba her mekânda kullanılmaya uygun.

Özellikle çocuk ve bebek odalarında kullanılmak için ideal olan lambalar, bebekleri uyurken rahatsız etmeyecek ve aynı zamanda karanlıkta bırakmayacak. Oldukça loş bir ışık sağlayan balon lambalar, gece çocuklarınız yatarken hem karanlıktan korkmalarını engelleyecek hem de gece tuvalete ya da su içmeye kalktıklarında çevrelerini rahatlıkla görmelerini sağlıyor. Dolayısıyla, gece karanlığında meydana gelecek olan ev kazalarını da ortadan kaldırmış oluyor.

Dilerseniz evinizde, yatmadan önce ortada bir yere koyarak, evinizin gece karanlığında bile aydınlık bir ortam oluşturur. Ya da bir şarap evinde, tamamen balon lambalarla aydınlatılmış romantik bir ortam yaratarak, şarap sevenlere hizmet edebilir. Yani yakın zamanda bir iş yeri açma hedefiniz varsa, size balon lambalar fikir olabilir.Eğer bir restoran ya da kafe bar tarzında bir mekân tasarlıyorsanız, dekorunda mutlaka balon lambaları kullanmanızı öneririz. Müşterilerinize romantik zamanlar geçirme olanağı tanıyacağınız için, belki de restoranınız ya da kafeniz bulunduğu yerdeki en popüler ve en çok tercih edilen mekânlardan biri olabilir. Hangimiz bizi dinginleştirecek, kafa dinlememizi sağlayacak hatta gözlerimizi dinlendirecek bir restorana, şarap evine ya da kafeye hayır diyebiliriz ki.

Yorumlar

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. Belarusta yasamaktayım ürünü pazarlamak istiyorum gerekli detayları tarafıma aktabilrseniz fiyatlarıyla çok sevinirim

  2. merhabalar. ben bu ürünün satışını yapmak istiyorum. ürün detaylarını, tedarik ve fiyat bilgilerini tarafıma gönderirseniz sevinirim..

  3. merhabalar. ben bu ürününüzün satışını yapmak istiyorum. ürün detaylarını, tedarik ve fiyat bilgilerini tarafıma gönderirseniz sevinirim..

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir