Bardak Ağacı

Ürün tasarımcıları bu sefer de karşımıza bardak ağacı ürünü ile karşımıza çıktılar. Yine çok ince bir fikrin tasarımı olan bu ürün çıktığı andan itibaren çok sayıda kullanıcı tarafından olumlu notlar almaya başladı. Bardak ağacı özellikle mutfaklarında her zaman titiz olmayı başaran ev hanımları için çok cazip bir ürün. Sıklıkla kullandıkları bardaklarını raflarda almak yerine gözlerinin önünde durmasını sağlayan güzel bir tasarım. Hem çok şık ve kibar görüntüsüyle hem de çok uygun fiyatı ile şimdiden ev hanımlarının aklında alınması gereken ürünler arasında üst sıralarda yerini almış durumda. Çok kısa bir süre içinde birçok mağazada bulunabilecek bu yeni ürün tam da ev hanımlarının aradığı pratik ve şık bir icat.

Tabi ki sadece ev hanımlarının değil ofis çalışanlarının da çok hoşuna giden bir ürün olma özelliğini de göstermiş durumda. Ofislerde yer alan mutfak kısımlarında neredeyse bütün çalışanların birer fincanı oluyor. Bu fincanları bazen koyacak yer bulamayan ofis elemanları bu ürün sayesinde hepsini bir araya toplamayı başarmış duruma geliyorlar. Ofisteki herkes göz önünde olan bu bardaklarını artık arama zahmetinden de kurtulmuş durumdalar.

Ürünü sadece almayı değil pazarlamayı düşünen kişiler içinde birkaç püf nokta vermekte fayda var. Bu ürünün satışını düşünen kişilerin unutmaması gereken en önemli şey ürünün uygun fiyatı. Bunun yanında en iyi ve en kaliteli ürünleri mutfaklarında kullanmak isteyen ev hanımları bu ürünün güzel tasarımı karşısında asla kötü bir düşünceye kapılmayacaklardır. Bu iki özellikle birleştikten sonra bu ürününü pazarlanması çık daha kolay bir hale geliyor. Aklınızda bu sektöre girmek varsa sizin ticaret hayatına atılmanız için çok cazip bir ürün sizleri pazarlama konusunda beklemiş oluyor.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir