Çakmak Şeklinde Kalemtıraş

Çakmak şeklinde kalemtıraş gören herkesin ilgisini çeken çok değişik bir üründür. Görünümü çakmak şeklinde olan fakat işlevi kalemtıraş olan bu ürünü çok seveceksiniz. İçinde güzel bir sürpriz barındıran çakmak şeklinde kalemtıraş ürününü sigara içen dostlarınıza verebilir, onlara şaka yaparak eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Bu hınzır ve esprili ürün sayesinde etrafınızda sigara içen kişileri ters köşeye yatırabilirsiniz. Gerçekten bunun hakiki bir çakmak olmadığını, bunun bir kalemtıraş olduğunu anlamaları epey vakit alacaktır, ilk sigarayı yakmaya çalıştıklarında yaşayacakları hayal kırıklıklarına tanıklık etmek sizin için oldukça keyifli olacaktır.

Etrafınızda kuşkusuz sigara kullanan epey insan vardır. Bu hediyeyi doğrudan onlara vererek onları şaşırtabilir, ya da sigara yasağının olduğu yerde sık sık göz önünde tutarak eğlenebilirsiniz. Ortamda bulunan kişiler ya da öğretmeninize küçük ve masum bir şaka yapmak için oldukça ideal bir üründür. Sınıfta öğretmeninizin sıranızın üzerinde bir çakmağın bulunduğunu gördükten sonraki tepkisi herkesi güldürecektir. Oysa çakmak sandığı şeyin bir kalemtıraş olduğunu anladığında bu şakayı çoktan yutmuş olacaktır ve size de ömür boyu unutamayacağınız bir anı kalacaktır. Bugün, hediyelik eşyalarda mizahın sınırı kalmamıştır. Farklı ürünleri ya da nesneleri birbirileri ile kombine etmekte bu alan oldukça gelişmekte ve yenilemektedir. Üretici ya da tasarımcı firmalar çok başarılı ancak ülkemizdeki yatırımcı adayları zaman zaman bu tip ürünleri keşfetmekte gecikiyor.

Ülkemizde pek yaygın olmayan bu tip hediyelik eşyaların satışını üstelenerek, ciddi kazançlar elde etme şansı doğacaktır. Sadece çakmak şeklinde kalemtıraş ürünü için değil, benzer esprili ürünlerin, ya da işlevselliği bulunan hediyelik eşyaların daima önemli bir satış potansiyeli vardır. Ülkemizdeki girişimcilerin bu ürünleri değerlendirerek, ülke pazarına sokmasıyla kazanç sağlayabilmesi oldukça kolaydır. Özellikle ülkemiz insanları düşünüldüğünde büyük küçük herkes birbirine şaka yapmak için bu tür eşyalara rağbet edecektir.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir