Pacman Kumbara

Hepimizin çocukken sahip olduğu ve anne babalarımızdan gizli olarak çatallarla, kaşıklarla kurcalayarak para aldığımız kumbaralar şimdi Pacman kumbara olarak karşımızda. Çocukların dikkatini çekecek nitelikteki bu güncel kumbara büyükleri bile cezp ediyor. Pacman kumbara renkli görüntüsü, gülen yüzü ve içine her para atıldığında çıkardığı eğlenceli sesi ile çocukların dikkatini çekerken onları tutumlu olma konusunda yönlendiriyor.

Kötü günlerimiz için hepimizin bir kenarda birikmiş parası olması kötü mü olur? Tutumlu olabilme alışkanlığı aslında daha çocukken kazandırılması gereken bir alışkanlık olduğu için böyle zevkli ve dikkat çekici kumbaralar sayesinde çocuklarda bir bilinç yaratmayı başarmak çok daha kolay olabiliyor. Sadece çocuklar değil biz yetişkinlerinde kullanabileceği bu sevimli kumbaralarla ev ekonomimize katkıda bulunabiliriz.

Canlı renkleri ve üzerindeki gülen suratı ile çocuklara iyi mesajlar veren kumbara aynı zamanda içine atılan her para sonrası çıkardığı ördek vaklaması ile onları eğlendirdiği için kumbaralarında daha çok para birikmesine de teşvik etmiş oluyor. Ayrıca bu kumbaralar yeni bir iş kapısı da aralıyor. İyi bir girişim olabilecek nitelikteki bu renkli ve eğlenceli kumbaralar işporta tezgâhında bile satılarak gelir sağlayabilir.

İşsizlikten sıkılmış olan kişilere iş imkânı sağlayabilecek nitelikteki kumbaralar özellikle çocuklara hitap ettiği için satışı hiç de zor olmayacaktır. Dolayısıyla küçük bir sermaye ile küçük bir tezgâhta bile satışı yapılarak kar elde etmeyi sağlayabilir. Ya da şimdilerde internette satış sitelerinin çok revaçta olmasının verdiği olanakla internet siteleri üzerinden satılarak yeni bir kazanç kapısı olabilir. Küçük bir adımla ileride büyük işlerin getirisini hazırlamak için bu şirin kumbaralarla işe başlanabilir. İsteyen toptan satışını isteyen perakende satışını gerçekleştirerek yeni bir kazanç sağlayabilir. Okul önlerinde bile satılabilir. Çocukları cezp edeceğini şimdiden garanti edebiliriz.

 

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir