Bluetooth Eldiven

Yakın zamanda Bluetooth eldiven ile ellerinde telefon olmadan sadece baş ve serçe parmaklarını kulaklarına doğru götürerek kendi kendine konuşan insanlar görürseniz sakın şaşırmayın. Ya da bu insanların çıldırmış olduğunu sanmayın çünkü onlar telefon görüşmelerini Bluetooth eldiven ile gerçekleştiren kişiler. İtalyan telefon aksesuarları üreten Hi- Fun Ifa üreticisinin tasarladığı ve piyasaya sunduğu ürün hem kışın elleri soğuktan koruyor hem de bir telefon ahizesi işlevi görüyor.

Direk telefonla konuşmanın ne kadar tehlikeli olduğunu ve başta beyin olmak üzerine bütün bedene ne kadar zararı olduğunu doktorlar her fırsatta vurguluyor. Telefon sinyalleri, elektro manyetik dalgalar ve baz istasyonları aracılığıyla iletilen bütün frekanslar insan sağlığı için büyük tehlike oluşturuyor. Beyin tümörlerine, beyin kanserlerine ve daha başka pek çok kanser çeşidine sebep olan telefon sinyalleri ve dalgalarına maruz kalmamak için kulaklık kullanmak ya da bu yeni üretilen ve piyasaya sürülen Bluetooth eldivenler takmak hem sağlık için faydalı hem de kışın soğuktan donma derecesine gelen ellerimizi sıcak tutmada etkili oluyor.

Bluetooth eldivenin bilek kısmında bir telefon işlevi gören açma, kapama ya da reddetme tuşları var. Eldivenin başparmağında kulaklık serçe parmağında da mikrofon bulunuyor. Size düşen eldiveni taktıktan sonra gelen bütün telefon çağrılarınızı eldiveninizin üzerindeki tuşlarla cevaplamak suretiyle konuşmanızı gerçekleştirmek olacak. İhracatçı ve ithalatçı firmalar için de yeni bir ürün alternatifi olan Bluetooth eldivenler piyasada rekabette yaratacaktır.

Ticaret yapan kurumlar için de yeni bir kapı açan ürün İtalya’dan ithal edilerek iç piyasaya ya da dış piyasaya satış yapılabilir. İhracat işi yapan şirketler için ihracatını arttıracak ve ürün yelpazesini geliştirerek ticaretlerine büyük oranda katkı da sağlayabilecek nitelikte bir ürün.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir