Büfe, Kiosk veya Stand Açmak

Büfe açmak başlangıç masrafları için büyük paralar ödemenize gerek kalmadan açabileceğiniz ve yönetebileceğiniz bir işletme türüdür. Daimi bir satış yerinin kuruluş masrafları oldukça fazladır ve büyük paralar ödemeniz gerekir. Büfeler, kiosklar ve geçici yerler bir adım atmak için daha az risklidir. Kiosk gıda büfesi açmak geleneksel bir işletme açmaktan daha basittir ve daha az sermaye gerektirir.

 

Nasıl Açılır?

Satıcılar bulun. Size kiosk gıda büfesi sağlayacak satıcılarla temas kurun. İnternetten veya telefon rehberlerinden veya ticari yayınlardan firmalara ulaşabilirsiniz. Ayrıca restoranlara, güvenilir olan ve farklı gıda çeşitleri sunan firmaları sorabilirsiniz. Bu firmalarla temas kurun ve bayilik paketleri hakkında bilgi alın.

Farklı lokasyonları gözden geçirin ve bir rota belirleyin. Kahvaltı ve öğle yemeği yada bunlara benzer ne tür gıdalar satacağınıza karar verin. Bu bilgiyi kullanarak rotanızı planlamaya başlayın. Örneğin önce kahvaltı daha sonrada öğle yemeği sunacaksanız iş hanlarının bulunduğu bölgelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir kiosk büfe satın alın veya kiralayın. Kiosk büfe tedarikçilerini araştırın. Bu firmaların fiyatlarını ve kiosk büfelerin modellerini karşılaştırın. Sizin ihtiyaçlarınıza en iyi hizmet edecek olan ve estetik olarak güzel görüneni seçin.

Gerekli ruhsatları ve izinleri alın. Ziyaret etmeyi düşündüğünüz bölgelerin belediyeleri ile temas kurun ve gerekli olan izinlerle ilgili görüşün.

 

İhtiyacınız olanlar

Satıcılar

Kiosk büfesi

Ruhsatlar ve izinler

 

Küçük sermayeli bir iş kurmak isteyenlerdenseniz bu iş tam da aradığınız iş olabilir. Küçük sermayeli iş fikirlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bol kazançlar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir