Sigara Ve Kahve Kupası

Sigara ve Kahve kupası son dönemlerde görülen en ilginç ama bir o kadar işlevsel ve şirin tasarımlardan bir tanesi. Son zamanlarda hediyelik eşya pazarı kendini aşmış durumda. Sigara ve Kahve kupası aslında hem göze hitap eden hem de oldukça işe yarayan, pratik bir tasarımdır denebilir. Bu ürün hem sigara tiryakilerine hem de kahve tiryakilerine yönelik olarak üretilmiş, oldukça orjinal bir tasarıma sahiptir.

Bu kupa sayesinde bir taşta iki kuş vurmanız mümkün hale gelecektir. Bu anlamda sigara tiryakisi isenize veya kahve tiryakisi iseniz sizin için biçilmiş bir kaftan haline gelecektir. Hediyelik eşyalar genelde hediye verilecek olan kişilere özgü olacağı için genelde onun ilgi alanına, zevklerine hitap  edecek durumda olmalı. Örneğin, resim yapmayı çok seven birine boya, futbol oynamayı seven birine futbol topu alarak onu daha çok mutlu edersiniz. Verilen hediye ile ilgi alanları arasında yakın bir bağ olmak zorundadır. Bu , hediyenin verildiği kişiyi elbette çok daha mutlu kılar. Bu mantıkla baktığımız zaman dünya nüfusunun çok büyük bir çoğunluğunun sigara içtiğini, öte yandan sigara tiryakiliğinin yanında kahve ya da çay gibi içecekleri de sıklıkla tükettiğini göz önüne alırsak aslında sigara ve kahve kupası ürünü etrafınızdaki birçok dostunuza, arkadaşınıza, eşinize, büyüklerinize, akrabalarınıza verebileceğiniz bir hediye. Bu geçerli ve kullanışlı hediye, aslında tasarım olarak da çok şık durmaktadır. Bu açıdan hem işlevi ile hem de görümüyle göz doldurur.

Tek seferde iki işi yapabilmesi, yani özel sigaralık yeri ile sigara keyfinize hitap etmesi, hem de bir kupa olması vesilesi ile de kahve keyfinize hitap etmesi, onu cazip hale getirmektedir. Büyük ve ciddi bie pazar payına sahip hediyelik eşya pazarı için girişimci ruha sahip kişilerin bu ürünle kazanç elde edeceklerini kuşkusuzdur. Bu nedenle eğer iyi bir malzeme arıyorsanız bu şekilde ürünleri mutlaka ülke pazarına getirmelisiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir