Cildinizi analiz ederek güzellik tavsiyeleri sunan cihaz

WAY, kullanıcının cilt durumunu analiz eden ve kişiselleştirilmiş cilt bakım ipuçları sunan bir cihazdır.

Sağlık bilinciyle hareket eden tüketicilerin sayısı her geçen gün arttığından kullanıcıya hayati sağlık ölçümleri sunan Vitastiq ve Cue gibi evden sağlık kontrolleri yapabileceğiniz cihazlar oldukça talep görüyor. Bugün sizlere farklı bir cihazdan bahsedeceğiz. Güney Kore merkezli WAY, kullanıcının cilt durumunu analiz eden ve kişiselleştirilmiş cilt bakımı ipuçları sunan bir kişisel cilt bakım monitörüdür.

WAY cilt bakımına ilişkin veriler toplayan portatif halka şeklinde bir cihazdır. Cihazı yüzlerine değdiren kullanıcılar akıllı telefon uygulaması aracılığıyla ciltleri hakkında bilgi alabiliyorlar.  WAY cilt durumunu, cildin sıcaklığını nemliliğini, yağ oranını ölçmek için sensörler kullanıyor. Ölçülen bütün bilgiler bluetooth aracılığıyla mobil uygulamaya aktarılıyor ve daha sonra uygulama, bu bilgiler ışığında kullanıcıya birtakım güzellik ipuçları sunuyor. Daha fazla su içilmesi veya UV seviyesi yükseldiğinde güneş kremi uygulanması gerektiği, bu güzellik ipuçlarından sadece birkaçı. Sistem ayrıca belirli markalara ait cildinize iyi gelecek ürünleri de tavsiye ettiğinden ortaklık ve gelir akışı potansiyeli oldukça yüksek. Şu anda, marka tavsiyeleri diğer kullanıcıların seçimlerine ve ipuçlarına göre şekilleniyor.

99 dolarlık indirimli fiyatı bulunan ve ön siparişle alınabilen cihaz kitle fonlaması sitesi Indiegogo’da finansman arayışında. Kampanya 50,000 dolarlık hedefine ulaştı ve siparişlerin kasım ayında tamamlanması bekleniyor.

Aşağıdaki videoyu izleyerek inovatif iş fikri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

Güzellik ve kozmetik sektörüne yatırım yapmak isteyen girişimcilere özel yeni iş fikirlerini ve yatırım ürünlerini araştırmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir