Çocuklar için dengesi bozulmayan bisiklet: Jyrobike

Jyrobike’ın yaratıcıları çocukların bisiklet kullanmayı öğrenmesini kolaylaştırmak için dik ve sabit duran bir bisiklet yaptı.

Eşsiz ön tekerleğin içinde şarj edilebilir pille çalışan motor sürücülü döner disk var. Döner diskin jiroskop gücü bisikletin yavaş hızlarda bile dik durmasını sağlıyor.

Ön tekerlek üzerinde motor hızını ayarlama tuşları, açma kapama tuşu, şarj için microUSB girişi ve batarya durumunu gösteren LED bildirimler yer alıyor. Anne babalar kablosuz kumandayı kullanarak denge ayarları yapabiliyor. Çocuklar bisiklete binmeyi öğrendikten sonra sistemi tekerlekten çıkarabilir ve standart bir bisiklet haline dönüştürebilirsiniz.

Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

Kickstarter’da finansman arayışında olan proje 100,000 dolarlık hedefinin 20,000 dolarını şimdiden topladı. Proje kapsamında 12 inçlik tekerleği 129 dolara, 16 inçlik tekerleği 299 dolara ve bütün bisikleti 249 dolara alabilirsiniz.

Bu güzel iş fikri ne kadar başarılı olur bilinmez ama çocuklara yönelik iş fikirlerinin gün geçtikçe popülerlik kazandığı kesin. İş fikri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir