Collezione Bayilik Şartları

Collezione Hakkında

Collezione, 1987 tarihi içerisinde Bakırköy’de açmış olduğu ilk mağaza ile giyim sektörüne giriş yapmıştır. Bu tarihten itibaren 25 yıldır sürekli bir gelişme ivmesi içerisinde ilerleyen marka, hazır giyim sektörü içerisinde önemli bir konumda yer almaktadır.

Nitekim yurtiçi içerisinde var olan 100’ün üzerindeki mağaza sayısı ve 200 civarında ki yurtdışı mağazası ile sürekli bir gelişim içerisindedir.

Neden Collezione Bayiliği Almalıyım?

Collezione, ülkemiz içerisinde herkes tarafından bilinen bir markadır. Bu nedenle ürünlerin satışı konusunda daha rahat bir alt yapıya sahip olmaktasınız. Firmanın “fast fresh fashion” anlayışına sahip olması, gerek kaliteli gerekse de moda ile uyumlu ürünler üretmesi başta gençler olmak üzere bir çok kesime hitap etmektedir. Özellikle gündelik yaşam içerisine entegre olan bir moda anlayışını benimsemiş olması, tüm ürünlerin uygun fiyatlar dahilinde sunulması, herhangi bir sorun yaşamadan satış yapma olanağını en üst düzeye taşımaktadır.

 

Collezione Bayilik Şartları

Collezione, bayilik başvurularında farklı ve daha kapsamlı bir sürece sahiptir. Bu süreç neticesinde aşağıdaki kriterlere dikkat etmektedir;

  • Finansal açıdan yeterli imkana sahip olmanız ve organizasyon açısından yeterli yapınızın olması gerekir,
  • Mağaza açılacak bölgede ortalama 10.000 kişinin olması gerekmektedir (en az) mağazanın konumu yerleşik bölgenin içerisinde yer almalıdır,
  • Mağaza, yaya trafiğine göre belirlenecek uygun alanda olmalıdır,
  • 125 metrekare civarında bir mağazanız olmalı ve bu mağaza içerisinde en az %75 gibi bir alanı Collezione ürünlerine ayırmanız gerekmektedir,
  • Metrekare başına yaz aylarında sezona uygun olarak 40, kış aylarında ise 30 Collezione ürünü sergilemeniz gerekmektedir.

 

Collezione İletişim Bilgileri

Firma Ünvanı: Akyiğit Mağazacılık A.Ş.
Adres: Demirkapı Mahallesi İnönü Caddesi No: 48 34214 Mahmutbey/İstanbul
Tel: 0212- 447 12 12
Faks: 0212- 447 02 96
E-mail: info@collezione.com.tr

Giyim sektöründe iş kurmak ve mağaza açmak isteyen girişimcilere özel giyim bayiliği veren firmaları paylaşmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir