DeFacto Bayilik Şartları

Giyim sektöründe iş kurmanın en iyi yollarından biri popüler ve başarılı bir firmadan bayilik almaktan geçer. Türkiye’de 200 civarında mağazaya sahip olan DeFacto bayiliği almak da şüphesiz bu sektörde iş kurmak isteyen her girişimcinin üzerinde durması gereken bir konu.

Siz de marka bilinirliği ve etkili reklam kampanyaları ile ön plana çıkan, Türkiye giyim sektöründe en başarılı ilk 3 firma arasında yer alan DeFacto bayiliğini alarak kendi kazançlı işinize sahip olabilirsiniz.

 

DeFacto Hakkında

“Akdeniz Modası” alanında öncü firmalardan, markalardan biri olan DeFacto, ülkemiz içerisinde 2003 yılından bu yana her geçen gün gelişerek hizmet sunmaktadır. Üstelik Akdeniz modasını, sadece ülkemiz içerisinde değil; dünyada da temsil edebilen bir pozisyondadır. Sunduğu giyim konusunda ki ürün seçenekleri, iş hayatından gündelik yaşama kadar birçok farklı alana hitap etmektedir.

Neden DeFacto bayiliği almalıyım?

İlk olarak “marka bilinirliği” oldukça yüksek olan ve sürekli olarak yerel, ulusal birçok televizyon kanalında, medya araçlarında reklamları bulunan bir markadır. Bu nedenle de satış yapma imkânınız bir hayli fazla olmaktadır. Ayrıca kurulduğu 2003 yılından sadece 1 yıl sonra bir Alman grup ile yaptığı ortak çalışmalar, çok daha kapsamlı bir marka olmasına olanak tanımıştır ve sunduğu hazır giyim alanında ki seçenekler, gerek gündelik gerekse de iş hayatı gibi bir çok kategoride çeşitlilik sağlamaktadır. Buda, hazır giyim alanında bir çok farklı gruba hitap etmenize olanak tanımaktadır.

 

DeFacto Bayilik Şartları

DeFacto markasından bayilik almak için net olarak belirtilen internet üzerinden ulaşabileceğiniz şartlar yoktur. Firma, doğrudan iletişime geçilmesi halinde kurumsal olarak sizlere bilgi vermekte, şartları ve olanakları sunmaktadır. Sizler de aşağıda yer alan iletişim bilgileri üzerinden DeFacto ile iletişime geçebilir, bayilik hususunda aranan şartları öğrenebilirsiniz.

 

İletişim bilgileri

Merkez Adres – DeFacto Plaza

Ozon Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş

DeFacto Plaza Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. No.31
34303 Halkalı –

Küçükçekmece / İSTANBUL

444 27 15

Haftanın 7 günü: 09-00 – 22:00

*Resmi tatil ve günlerde de bize bu saatler arasında ulaşabilirsiniz.

Giyim sektöründe iş kurmak isteyen girişimciler için en kazançlı bayilik veren giyim firmalarını paylaşmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. Sayfanizdaki yazılan iş fikirlerini okudum gayet güzel ve başarılı ama daha düşük bütçeyle ve Turkiye de bulunan işlerden ziyade farklı ve piyasada az bulunan tüketiciler için cazip işler yayınlarsanız iyi olur bende işyeri açma düşüncem var ve ilginç iş fikirlerini arastiriyorum burda okuduklarimin bana katkısı oldu emeginiz için sağolun basarilarinizin devamını dilerim

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir