Koton Bayilik Şartları

Koton Hakkında

KOTON, hali hazırda marka bilinirliği konusunda oldukça önemli bir noktada bulunan ve geliştirdiği, yenilediği büyüme stratejileri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam eden önemli hazır giyim markalarından biridir. Nitekim Türkiye içerisinde sahip olduğu 203 mağaza, yurt dışında çeşitli yerlerde sahip olduğu 88 mağaza ile uluslararası önemli bir konumda yer almaktadır. Toplamda 24 farklı ülkede yer alıyor olması ise markayı çok daha önemli bir noktaya taşımaktadır.

 

Neden Koton bayiliği almalıyım?

Koton, iş geliştirme konusunda çok ciddi bir destek sunar. Bu nedenle tüm özelliklerin yanı sıra, alacağınız destek ile sektöre çok daha bilinçli bir şekilde adım atarsınız. Marka olarak ülkemiz içerisinde ciddi bir bilinirliğe sahip olması, bay-bayan olarak herkes için çok özel, kaliteli giyim ürünleri üretiyor olması ürün yelpazesi konusunda kaliteli ve çeşitli bir seçeneğe sahip olma şansını sizlere sunar. Ayrıca Koton bayiliği süresince mağazanızın işletilmesi hakkında dahi eğitim alırsınız. Böylelikle markanın güvencesi altında kaliteli ürünleri satmak için çok daha bilgili, bilinçli bir biçimde adım atabilirsiniz.

koton bayiliği

Koton Bayilik Şartları

  • Mağazanın bir alışveriş merkezinde yer alıyor ise, tekstil mağazalarının yer aldığı katta bulunması gerekmektedir. Eğer ana cadde üzerinde yer alacak ise, yoğun bir alışveriş akışı olması gerekmektedir. Bu konuda Koton’dan mağaza için yer olarak ilk onayın alınması gerekir.
  • Brüt olarak 800 m2 gibi bir alanın olması gerekir ve bu alanın ortalama %10 gibi bir alanı depo amacı ile kullanılmalıdır.
  • Cephenin en az 15 metre civarında olması gerekir.
  • Mağaza, 3 metre civarında bir tavan yüksekliğine sahip olmalıdır.

Ayrıca dekorasyon maliyeti olarak Türkiye içerisinde ortalama 500$/m2 ödemek gerekmektedir. Yurtdışında ise 600$/m2 şeklinde bir dekorasyon ücreti bulunmaktadır.

 

Koton İletişim Bilgileri

Bayilik Başvurusu İçin: www.koton.com.tr

Adres: Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu No:3 A-B Blok PK:34396 – Maslak/Şişli- İSTANBUL
Telefon: 02123313300
E-Posta: info@koton.com.tr

Giyim sektöründe iş kurmak isteyenler için bayilik veren giyim firmalarını ve en karlı bayilikleri araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir