Yataklar için klima sistemi daha rahat bir uyku vadediyor!

Kış aylarında, yatağı sıcak tutmak için daha fazla battaniye veya elektrikli battaniye kullanırız. Yaz aylarında ise işler daha zordur. Dışarısı 40 dereceyse ve klima sisteminiz evin içini sadece 26 derece soğutuyorsa, uyumak çok zor olur. BedJet V2 rahat bir şekilde uyuma garantisi veriyor.

BedJet sadece yataklar için geliştirilmiş olan hızlı soğutma ve ısıtma sistemidir. Sessiz çalışma sistemine sahip olan girişim ürünü sizi rahat ettirmek için hava kullanıyor.  BedJet’in yeni versiyonunda bulunan biyoritim sıcaklık teknolojisi daha hızlı bir şekilde uyumanıza ve daha uzun süre uykuda kalmanıza yardımcı olmayı amaçlıyor.

Biyoritim teknolojisini kullanan BedJet, sizi Android veya iPhone cihazlar aracılığıyla kontrol edilebilen doğal biyoritim uyandırma tetikleyicilerle uyandırmayı vaat ediyor. Cihaz her türlü yatak ölçüsünde kullanılabiliyor ve yatağın altında soğuk veya sıcak havayı yatağa yollayan bir hortum var. Hastanelerdeki ameliyat sonrası hastaları sıcak tutmak için kullanılan ısıtma sistemlerine oldukça benziyor.

BedJet V2, şu anda kitle fonlaması sitesi Kickstarter’da 24,000 dolarlık finansman arayışında ve 450,000 doları geçmiş durumda. BedJet V2’yi ön siparişle 199 dolara satın alabilirsiniz.

Yatak sektöründe çığır açabilecek olan girişimcilik fikri hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir