Relax Pro, Stresten Arındırıp Daha Rahat Uyumanızı Sağlıyor

Kafasını tamamen boşaltıp rahatlama konusunda zorluk çekenlerdenseniz bu yeni alet imdadınıza yetişebilir.

Giyilebilir nörostimülasyon aletleri üzerine uzmanlaşan Thync, yeni Thync Relax Pro’yu piyasaya sürüyor. Thync’in ikinci jenerasyon ürünü Relax Pro, stresi azaltarak “rahat ve dingin bir uyku deneyimi yaşatmayı” amaçlıyor. Ürün, ensenize yapışıyor ve “hassas sinir stimülasyonu” ile stresi azaltıyor. Gelin aletin nasıl çalıştığına beraber bakalım.

Aleti çalıştırabilmek için telefon uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulama içinde seçebileceğiniz iki mod mevcut: Thync Deep Relax (Derin Rahatlama) ve Thync Deep Sleep (Derin Uyku). Thync’in ilk cihazı daha çok sakinleşme ve enerjiklik kazanma üzerineyken Relax Pro, stres sebebiyle sekteye uğrayan uyku üzerine yoğunlaşıyor.

Thync, Deep Sleep seçeneğini kullanırsanız “mayışık ve huzurlu bir hale” geleceğinizin vaadini veriyor. Deep Relax özelliği ise stresi azaltıp ruh halinizi iyileştirmek için tasarlandı.

Alet, üzerinde elektrotlar bulunan tampon yardımıyla ensenize yapışarak çalışmaya başlıyor.

Şirket, elektrotların “güvenli, düşük seviyeli elektrik titreşimleri” kullanarak beynin uyku kalitesini, ruh halini ve stresi kontrol eden bölgeleriyle bağlantı kurduğunu belirtiyor.

Bu teknolojiyi geliştirmek için dört yıl çalışan Thync, birçok kullanıcı üzerinde klinik araştırmalar yaptı.

Fakat Relax Pro’nun sağlık sorunlarını tedavi etmek için kullanılmadığını akıldan çıkarmamak gerekiyor. Yani ürünü kullanırken dikkatli olmakta fayda var. Kalp pili takan kişiler, hamile kadınlar ya da zamanında felç geçirmiş insanlar aleti kesinlikle kullanmamalı.

Bu arada beklediğiniz etkiyi hemen göremeyebilirsiniz. Thync, kalıcı sonuçlar elde edebilmek için cihazın dört ila altı hafta arası düzenli olarak kullanılmasını öneriyor.

Thync Relax Pro’nun iOS ve Android cihazlarıyla uyumluluğu bulunuyor. Bedeli aylık 29 dolar olan sistemin 149 dolarlık bir ön ödemesi var. Üyeliğin içinde Thync tampon paketi ve iki nörostimülasyon programı yer alıyor.

Relax Pro hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

 

İlginizi çekebilir

Uyku Sektöründeki İş Fikirleri
Giyilebilir Teknoloji Ürünleri
Avatar

Yazar : yeni bir iş

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir