Dünyanın ilk ticari lüks tankı

Zayıf noktası extreme off road olan bir motor tutkunuysanız sizin için harika haberlerimiz var. Dünyanın ilk lüks tankı Ripsaw EV2 artık satışta!

Üretici Howe Tech’e göre ‘Ripsaw’ isimli tank ilk olarak askeri kullanım için yüksek hızlı süper tank olarak tasarlanmıştı. Kısa sürede “geliştirilmiş en hızlı çift paletli araç” olarak kendini kanıtlamıştı ve Popular Science dergisinin kapağına çıkmıştı. 2013 yılında Howe tankı, lüks araç pazarına kazandırmaya karar verdi. Proje üzerinde çalışırken binlerce saat harcadılar ve en sonunda halk için geliştirilen son teknoloji süper tank Ripsaw EV2’yi ortaya çıkardılar.

dunyanin-ilk-ticari-luks-tanki-5dunyanin-ilk-ticari-luks-tanki-1

Şirket bir sipariş aldığında Ripsaw EV2’nin tamamlanması tam altı ay sürüyor çünkü her tank elle imal ediliyor. Tankla ilgili mevcut başka bir detay yok ancak üreticiler aracın son derece lüks olduğunu ve performansının kişiye özel ayarlanabildiğini söylüyor.

dunyanin-ilk-ticari-luks-tanki-3

Ripsaw EV2’nin güç vinci, martı kanadı kapıları, yüksek yoğunluklu ışık barı, 12 inçlik süspansiyonu ve 600 hp’den fazlasını üreten dizel motoru var.

dunyanin-ilk-ticari-luks-tanki-2

Açıkçası bir Ripsaw EV2 sahibi olmak için çok zengin olmanız gerekiyor ancak emin olduğumuz bir şey var ki Ripsaw EV2’niz olursa yollara bir daha ihtiyacınız olmayacak. Bu kötü çocuk her şeyin üzerinde gidebilir.

Aşağıdaki videoyu izleyerek Ripsaw EV2 hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir