Duygusal olarak rahatlamak isteyen kadınlara özel “ağlama odaları”

Japonya’daki girişimciler müşterileri için en eksantrik iş fikirlerini bulma konusunda çok başarılılar. Kedi cafeler ve Godzilla otellerle başlayan bu gelenek özellikle kadın müşterilere tahsis edilen Shinjuku’daki Mitsui Garden Yotsuya Hotel’deki “ağlama odaları” ile devam ediyor.

Otel, gerilimini azaltmak veya duygusal sorunların üstesinden gelmek isteyen kadın müşterilerine ağlamak için tasarlanmış özel odalar sunuyor. Odalar gözyaşlarını nazik bir şekilde silen lüks kağıt peçeteler ve aynı zamanda ertesi gün oluşabilecek göz şişlerini önlemek için steam eye maske ile donatıldı. Aynı zamanda odalarda çizgi romanlar ve Forrest Gump ve A Moment to Remember gibi filmler de var.

Otel yönetimi odaların müşterilerin rahatlamasına ve duygusal problemlerinin üstesinden gelmesine yardımcı olacak girişimlerinin bir parçası olduğunu belirtti. Ağlama odaları özel bir promosyon paketine dahil ve bir gece fiyatı 10,000 Japan yeni ( yaklaşık 80 dolar ). Ne yazık ki ağlama odaları sadece kadınlara özel olduğundan hıçkırarak ağlamak isteyen erkeklerin başka bir yer bulmaları gerekiyor.

Siz değerli okuyucularımıza özel ilham veren iş fikirlerini ve başarılı girişimcilik örneklerini araştırmaya devam edeceğiz.

 

İlginizi çekebilir

Koyun cafe büyük ilgi görüyor!
Eşsiz iş fikirleri
Dehşet verici ölüm simülatörü
Kızların kullanılmış battaniyelerini satan girişimci
Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir