Evde oturduğunuz yerden balık tutmaya ne dersiniz?

En başarılı ve yaratıcı iş fikirlerini siz değerli okuyucularımız için araştırmaya devam ediyoruz. RoboFisher, uzaktan kontrol edilen bir robot olta ile kullanıcıların evden balık tutmasını ve gerçek zamanlı olarak balık tutmasını mümkün kılıyor.

Doktor randevuları, sanal şehir turları ve hatta gece müze ziyaretleri için birçok telebulunma (kullanıcının internete bağlı bir cihaz ile bedeninin bulunduğu konumdan farklı bir konumu ziyaret etmesi) çözümleri ile karşılaşıyoruz. Şimdi ise balık tutmayı seven ama evde kalmayı yeğleyenler için RoboFisher ile gerçek bir balıkçılık deneyimi yaşamak mümkün.

Balık Tutmak Dışarıda Eğlencelidir... Evden Olduğu Sürece

Platform kullanıcıların Romanya’da sakin bir göl için “balık tutma” saatleri satın almasına olanak tanıyor. 9.99 dolardan başlayan fiyatlarla kullanıcılar olta çubukları, yem ve şamandıra ile donatılmış bir robotu 10 dakika boyunca kontrol edebiliyor. Kullanıcılar derinliği, yeminin ne kadar uzağa vardığını kontrol edebiliyor ve bir balık yakaladıklarını düşündüklerinde ise balığı ağa çekebiliyorlar. Tüm bu eylemler gerçek zamanlı iki kamera tarafından izlenebilmektedir. Balık tutma işi bir hayli sabır gerektirirken RoboFisher, balığın her iki denemenin birinde yakalandığını iddia ediyor. Bu da oldukça iddaalı bir istatistik.

Dilerseniz daha somut bilgi almak için iş fikrinin aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Her ne kadar dışarıda zaman geçirmenin en büyük sebeplerinden biri eğlenceli ve zevkli vakit geçirmek olsa da RoboFisher, diğer tüm telebulunma platformlarının yaptığı gibi yeterli imkâna sahip olmayan kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır.

Yeterli imkanı ve zamanı bulunmayan kullanıcılara yönelik evdeki cihazlar aracılığıyla buna benzer başka ne gibi iş fikirleri hayata geçirilebilir?

 

İlginizi çekebilir

Eşsiz İş Fikirleri
Yaratıcı İş Fikirleri

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir