Hotiç Bayilik Şartları

Hotiç Hakkında

Modern kadınlar ve erkekler için çok özel ürünler üreten, benzersiz tarzı ve özgün tasarımları ile farkını ortaya koyan Hotiç, 75 yıldır ayakkabı sektöründe öncü bir konumda bulunmaktadır. İlk olarak 1938 yılı içerisinde Salih Hotiç tarafından kurulmuş olan marka, çok geçmeden tarihler 1956’yı gösterdiğinde Kadiköy Altınyol içerisinde iki farklı mağaza açmıştır. Bu iki mağaza ile perakende sektörüne dönemine göre oldukça sağlam bir şekilde giriş yapmıştır.

Neden Hotiç Bayiliği Almalıyım?

Hotiç, daha modern bir çizgide ilerleyen ve ürettiği ürünlerin kalitesi, özgün tasarımı ile kendine özgü bir müşteri kitlesine sahip olan bir markadır. Günümüzde baktığımız vakit gerek ülke içerisinde gerek yurtdışında toplamda 100’ün üzerinde mağaza sayısı bulunmaktadır. Bu nedenle önemli bir marka olması size ciddi bir artı değer katacaktır. Aksesuar ve ayakkabı konusunda sunduğu geniş ürün kataloğu ise kadın, erkek her kesime hitap etme imkânı tanıyacaktır.

 

Hotiç Bayilik Şartları

  • Hotiç bayiliği alabilmek için 45.000 – 50.000 $ arasında bir yatırım bütçesine sahip olmanız gerekebilir.
  • Bunun dışında alışveriş merkezleri ve/veya ana caddeler üzerinde işlek bir yerde konumlanan bir mağazaya sahip olmalısınız.
  • 6 metre gibi bir dış cephe ve 100 m2 oranında bir brüt alana sahip olmak da gerekli şartlar arasında. Bunun dışında aşağıda yer alan form üzerinden rahatlıkla başvurunuzu resmi olarak Hotiç firmasına yapabilirsiniz.

 

Hotiç İletişim Bilgileri

Hotiç Bayilik Başvuru: Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız
Adres: Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi Turin İş Merkezi No:3 34406 – Kağıthane / İstanbul
Telefon: +90(212)294 59 00 (PBX)
Fax: +90(212)294 71 21
E-Mail: info@hotic.com.tr
Web: www.hotic.com.tr

Ayakkabı mağazası açmak ve ayakkabı sektörüne hızlı bir giriş yapmak isteyen girişimciler için en karlı bayilik veren firmaları paylaşmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir