Deichmann Bayilik Şartları

Deichmann Hakkında

Deichmann, Avrupa içerisinde perakende ayakkabı alanında en büyük markalardan biridir. Uluslararası arenada 20 farklı ülkede aktif olarak hizmet sunmaktadır. Bu ülkeler arasında 2006 yılından itibaren Türkiye’de bulunmaktadır.

Şu an Türkiye içerisinde 40 civarı mağazaya sahiptir ve mağaza sayısı her geçen süreçte artmaktadır.

Neden Deichmann Bayiliği Almalıyım?

Avrupa içerisinde onlarca ülkede yer alan önemli bir marka olması sizlere büyük bir prestij ve güven kazandırmaktadır. Ürün hususunda ise oldukça çeşitli bir kataloğu bulunmaktadır. Yaşlılar, erkekler, kadınlar, gençler yada çocuklar için farklı ve çok özel ürünler üretmekte hemen her kesime başarılı bir şekilde hitap etmektedir. Ürettiği ürünlerin moda ile uyumlu oluşu ve uygun fiyatlar dahilinde sunulması sizlere pazarlama konusunda daha rahat hareket etme şansı sunmaktadır. Tabii en önemli özelliği ve artısı sizlere sektör içerisinde yer alan bir çok markaya oranla çok daha uygun fiyatlar dahilinde çok daha fazla çeşit, kaliteli ürün sunuyor olmasıdır.

 

Deichmann Bayilik Şartları

Deichmann bayisi olmak için gerekli olan şartlar net olarak bilinmemektedir. Bu nedenle iletişim kanalları üzerinden Deichmann bayilik hakkında daha kapsamlı ve doğru bilgiler edinmeniz mümkün durumdadır. İlerleyen günlerde bu konu hakkında detaylı ve kapsamlı bilgiler edinmemiz halinde sizlerle bu sayfamız üzerinden paylaşacağız.

 

Deichmann İletişim Bilgileri

Adres: 19 Mayıs Caddesi No.3 Golden Plaza Kat.6 34321 Şişli – İstanbul
Telefon: 0090 212 368 84 18
Web Sitesi: www.deichmann.com.tr

Ayakkabı mağazası açmak isteyenler için ayakkabı sektöründe bayilik veren firmaları paylaşmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir