Ceyo Bayilik Şartları

Ceyo Hakkında

Ceyo, 1964 yılında kurulmuştur ve ülkemizin en eski kuruluşlarından biridir. Tamamen yerli bir marka olması ise ayrı bir özelliğidir. Yer aldığı sektör her ne kadar büyük ve rakip bakımından zorlu bir sektör olsa da, kendine has bir kitleye ulaşabilen akabinde hızlı bir büyüme ivmesi ile tüm Türkiye’ye yayılmış olan başarılı bir şirkettir. Başta sandalet olmak üzere ayakkabı konusunda önce ayak sağlığı, sonrasında ise şık görünüm doğrultusunda yıllardır üretim yapmaktadır.

Neden Ceyo Bayiliği Almalıyım?

%100 yerli sermaye olması, bir çok girişimci ya da bu alanda satış yapan firma tarafından Ceyo markasını cazip kılmaktadır. Marka olarak bakıldığı vakit; Türk Patent Enstitüsü tarafından özel olarak “Türkiye’nin tanınmış markaları” statüsü içerisinde tescili yapılmıştır. Bu nedenle büyük ve ülkemiz içerisinde fazla bilinen bir markanın ürünlerini satmak size büyük bir pazar olanağı sunmaktadır. Bunların yanı sıra şartlarının cazip olması ve ürettiği sandalet, ayakkabı çeşitlerinin oldukça fazla olması müşteri kitlenizi arttırmaktadır. Son olarak ürettiği sandalet ve ayakkabıların ücretlerinin oldukça makul olması, çok büyük bir kesime hitap etme şansı sunuyor.

 

Ceyo Bayilik Şartları

Bayilik konusunda ki temel şartlar aşağıda yer almaktadır. İletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Nitekim doğrudan resmi web sitesi üzerinden bayilik başvurusu yapılmakta olduğu için direk site üzerinden başvurularınızı yapmanız mümkündür.

Ciro Üzerinden Prim (Royalty Fee): Alınmamakta

Reklamlara Katılım Ücretleri: Alınmamakta

En Düşük Toplam Maliyet: 250.000 TL + Banka Teminat Mektubu

Kâr Oranı: %60

 

Ceyo İletişim Bilgileri

Bayilik Başvurusu İçin: www.ceyo.com.tr

Telefon: +90 212 432 94 94
Faks: +90 212 432 95 95
Adres: Mehmet Akif İnan Caddesi No:68-A Esenler / İstanbul

 

Ayakkabı sektöründe iş kurmak isteyen girişimciler için bayilik veren ayakkabı firmalarını araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir