İlginç İnternet Sitesi: Yalnız Hayaletler

İlginç ve yaratıcı iş fikirleri tüm gözleri üzerine çekmede oldukça başarılılar. İşte sizlere son derece yaratıcı bir iş fikri daha. Hayaletlerle chat yapabileceğiniz bir internet sitesi.Siz de tüm hayatınızı ruh eşinizi bulmak için harcayıp başarısız olanlardan mısınız? Mükemmel insan ile aranıza ölümün girmesine izin vermeyin! Ghostsingles.com’a kayıt olun. Bu yeni arkadaşlık sitesi ile hayatın problemleri geride kalacak ve ölüm sadece bir başlangıç olacak.

İster inanın, ister inanmayın; bu günlerde eğer bir hayaletseniz, sizin de gerçek aşkı bulmak için bir şansınız var. İlişkiye zaman ayıramamak ya da maddi sıkıntılar üzerine endişelenmek yerine tek endişeniz “Kalçam çok mu şeffaf?”, “Eğer ben 1920’de öldüysem ve o 1850’de öldüyse, benim için çok mu yaşlı?” olsun. Ghostsingles.com’da diğer yalnız ve ölü insanlarla tanışmanız mümkün. Bu fantastik web sitesi hangi yüzyılda ölmüş olurlarsa olsunlar tüm ölülerin yalnızlıklarını gidermeye aday. Eğer Marilyn Monroe, Marie Antoinette ve hatta ve hatta Kleopatra ile randevulaşmak istiyorsanız, artık bir şansınız var!

Hayalet sayfanızda kendinizle ilgili ne anlatacağınızı mı merak ediyorsunuz? İşe nasıl korkunç, trajik, gizemli ya da ani öldüğünüzü anlatarak başlayabilirsiniz. Eğer biraz da yaratıcıysanız, sonsuzluğu nasıl yaşamak istediğinizden ve nasıl hayaletlerin bu plana uyacağından da bahsedebilirsiniz. Evlere musallat olmak, çocukları ölümüne korkutmak vs. Hangi yılda öldüğünüzden ve boyunuzdan (hem ayakta hem de süzülürken) bahsetmeyi ve yaşayan halinizin bir fotoğrafını koymayı unutmayın. Ghostbuster’daki ukalalar her ne derse desinler, hayaletler pek fotojenik sayılmazlar. Eğer kayıt olmaya çekiniyorsanız, herkese açık chat odasında dolaşabilir, nasıl bir dünyaya gireceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Yaratıcı bir iş fikri olan Ghost Singles’a katılmak ücretsiz. Ancak yaşayan biri anında banlanıyor, o yüzden hala kalbiniz atıyorsa boşuna uğraşmayın. Daha fazla bilgi için keçi şekilli kahve telvesi yardımıyla sitenin ardındaki hayaletlerle psişik kanallar üzerinden görüşebilirsiniz. Daha da şaşırtıcı olanı; e-mail atabilirsiniz. Yalnız uyarmakta fayda var, kalbi atan bir insansanız hayaletler size musallat olabiliyor. Bu durumlarda sitemiz mesulüyet kabul etmemektedir 🙂

Dünyanın dört bir yanından siz değerli okuyucularımız için araştırdığımız en ilginç işleri ve en yaratıcı iş fikirlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir