İstanbul’da Breaking Bad temalı bir cafe

Eğer, Breaking Bad oyuncusu Walter bir cafe açmak isteseydi muhtemelen İstanbul’daki ‘Walter’s Coffee Roastery’ gibi bir yer açardı.

Popüler televizyon dizisi Breking Bad’den esinlenen genç Türk girişimci Deniz Koşan, dünyanın ilk kahve süper labaratuvarını açtı. Kahve öğütme makinesinden espresso bardaklarına ve duvardaki kocaman periyodik tabloya kadar, kahve dükkanının içindeki herşey bize Walter White ve dizideki labaratuvarını anımsatıyor. Personel sarı tehlike işaretleriyle süslenmiş kıafetler giyiyor ve menüde Breaking Bad dizisinden referans alınan birçok şey kullanılıyor. Pankekler Walter White’ın yüz pudrası ile süsleniyor ve gök yüzü dekorasyonlu kupkekler hazırlanıyor.

Breaking Bad hayranı olan Koşan ve kuzeni – kendisi gerçekten bir kimya profesörüne benziyor – gıda sektöründe orjinalliğin önemli olduğunu düşünerek kimyasal labaratuvar temalı bir cafe açmaya karar verdiler.

breaking-bad

Walter’s Coffee Roastery yasal olarak Breaking Bad lisansına sahip değil. İsim, yönetmelik ve logo kullanmıyor fakat dükkanlarına adım attığınızda kendinizi fazlasıyla dizinin içinde buluyorsunuz.

Borsa Nasıl Oynanır?

İş Fikirleri

Evde Para Kazanma Yolları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir