İstikbal Mobilya Bayilik Şartları

Geleneksel mobilyacılıkta devrim yapan, yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren İstikbal Mobilya sektör standartlarını sürekli yükseltmeyi hedefliyor ve bayilik veriyor. Sizde bu muhteşem iş fırsatından faydalanabilirsiniz.

Fırsatlar: Türkiye genelinde

İşletme türü: Franchise

Tahmini İşletme Sermayesi: 350 bin TL

Tahmini Dekorasyon Maliyeti: 150 bin TL

Tahmini Toplam Maliyet: 500 bin TL

İstikbal mobilya hakkında

İstikbal Mobilya’nın deneyimli ve profesyonel finans danışmanları yeni franchisee’lerin başarılı bir çıkış yapmalarını sağlamak için her türlü desteği veriyor.

1957 yılından beri faaliyet gösteren İstikbal Mobilya, yılların tecrübesi ve 50 yıllık başarı hikayesi ile mobilya sektörünün lider kuruluşu olmayı başarmıştır. Ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alan İstikbal Mobilya sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Dünya kalite standartlarında üretim yapan İstikbal Mobilya ürün kalitesi, dağıtım ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici ihtiyaçları ve mutluluğunu ön planda tutar.

İstikbal Mobilya franchise’ı aldığınız takdirde kendi işinizin patronu olarak sadece gelir elde etmekle kalmaz aynı zamanda başkalarının da tasarruf etmesine ve gelir fırsatı yaratmalarına yardımcı olursunuz.

istikbal-mobilya-bayilik

Kanıtlanmış pazarlama ve reklam stratejileri

İstikbal Mobilya bayilerine kanıtlanmış bir iş modeli sunar. Franchise anlaşması yapanlar pazarlama, eğitim, lojistik ve satın alma, insan kaynakları ve reklam desteği alır. Ciro primi ve reklam katılım ücreti alınmaz.

İstikbal Mobilya kurulduğu tarihten bu yana istikrarlı bir büyüme kaydetmiştir ve her geçen yıl güçlenmeye devam etmiştir. Ve özellikle günümüz ekonomisinde kim böyle bir iş fırsatından yararlanmak istemez ki?

Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri isteklerinin doğru bir biçimde karşılanması için ürünlerin ekonomik, kaliteli ve güvenilir olması gerekir. Verimlilik ve müşteri tatmini sloganı ile hareket eden İstikbal Mobilya kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

Girişimcilik ruhu taşıyan herkes bu basit, kanıtlanmış ve başarılı iş modelinden yararlanarak tam zamanlı gelir elde edebilir veya finansal özgürlük kazanabilir.

Sektör deneyimi bu yolculukta önemli bir faktör değildir. İstikbal Mobilya tarafından sağlanan eğitimler ve destek sayesinde arzuladığınız her şeye kavuşabilirsiniz.

İstikbal Mobilya bine yakın mağazası ve ürünü ile dünya markası olma yolunda da hızla ilerliyor. Şu an 70’i aşkın ülkeye İstikbal markası ile ürün sunan şirket Yunanistan, Bulgaristan, Rusya, Mısır, Almanya, Kazakistan, Romanya, İngiltere, Fransa gibi birçok ülkede 110 mağazası ve 5000 satış noktası ile Türk kalitesini yurtdışına taşıyor. Ve şimdi sizde bu 50 yıllık deneyim ve kanıtlanmış iş modeli sayesinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

 

İletişim bilgileri

Website: www.istikbal.com.tr

Bayilik başvurusu için tıklayınız.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir