Kahve Üzerine Resim Yapmak mı?

Yeni bir cafe açtınız ancak satışlarınızdan memnun değil misiniz? Öyleyse satışlarınızı canlandıracak yeni bir iş fikri bulmanın zamanı gelmiş olabilir. Tayvan’da girişimci bir cafe firması insan yüzlerini kahvelerin üzerine resmediyor.

Kendi yüzünüzü içmeye ne dersiniz? Tayvanlı cafe zinciri “Let’s Cafe” özel bir latte yazıcısı kullanarak lezzetli kahvelerin üzerine müşterilerinin yüzlerini çiziyor.

Bir kahve zinciri olan ve müşterilere küçük kiosklar aracılığıyla hizmet veren “Let’s Cafe “ hızlı ama iyi kahve” sloganıyla Tayvan’ın birçok bölgesinde müşterilerine hizmet veriyor. Büyük cafe zincirleri arasında yaşanan rekabetle karşı karşıya kalan “Let’s Cafe” müşterileri etkilemek için muhteşem bir iş fikri geliştirdi. Let’s Cafe’nin Starbucks gibi büyük oyuncuların bile rekabet edemeyeceği bir fikre ihtiyacı vardı ve bunun için kahve baskı makinesi geliştirdi. Müşteriler öncelikle mobil telefonlarındaki resmi özel olarak üretilen kahve makinesine yüklüyor. Kahve bardağı seçilen kahve türüyle doldurulduktan sonra yazıcı yenilebilir mürekkeple süt köpüğünün üzerine resmi çiziyor. Yetenekli latte sanatçıları temel araçlarla harika işler çıkarak güzel tasarımlar yapsalar da tekniklerinde belli sınırlamalar oluyor. Ancak özel olarak üretilen kahve yazıcısı resimleri gerçekmiş gibi çizebiliyor.

Let’s Cafe tarafından piyasaya sürülen reklam videosuna göre kahve yazıcısı birçok övgü alıyor ve girişimci firmanın kahve satış rakamları hızla yükseliyor. İnkar etmeye gerek yok, resimler gerçekten oldukça sahici ancak latte sanatında ki insan faktörünü devre dışı bırakmakta oldukça can sıkıcı.

Kahve üzerine resim çizen bu kahve makinasını siz de kendi cafenizde kullanarak satışlarınızı büyük oranlarda arttırabilirsiniz. Ayrıca yeni ve kazançlı bir iş kurmak isteyenler bu yeni kahve makinasının Türkiye’de pazarlamasını yapabilir. Bu kahve makinası sayesinde birçok girişimcilik yapılabilir. Detaylı bilgi için yazımıza yorum bırabilirsiniz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Yorumlar

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. bu makinaya nasıl ulaşabilirim Türkiye de distiribitörlüğünü almak isterim. yardımcı olursanız sevinirim , teşekkürler…

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir