Komşu Fırın Bayilik Şartları

Komşu Fırın yeni nesil fırıncılığın simgesidir ve harika bir franchise fırsatıdır. Hem kendi işinizi yönetme fırsatı bulursunuz hem oturmuş bir iş modelini arkanıza almış olursunuz hem de kendini kanıtlamış bir markanın çatısı altında olursunuz. Sektör deneyiminizin olmasına gerek yoktur çünkü Komşu Fırın başarılı olmanız için ihtiyaç duyacağınız bütün eğitimleri verecektir.

Mahalle fırıncılığı kavramının içinde barındırdığı tazeliği, mahalle ortamının sıcaklığını ve güler yüzü, gelişmiş ülke standartlarındaki ürün ve servisi ile ortaya koyar. Çağın değişen koşullarıyla farklı nitelikler ve boyutlar kazanan yaşam tarzlarına uygun, taze, pratik, lezzetli seçenekleri her mahallede her zaman aynı kalite ve lezzet standardıyla sunar.

Komşu Fırın’ın amacı toplum için en doğru, sağlıklı ve lezzetli ürünleri hijyenik ve sağlıklı ortamlarda üretip herkesin mahallesinde, henüz sıcakken kolaylıkla ulaşabileceği modern mekanlarda tüketici ile buluşturmaktır.

Komşu Fırın heyecan verici bir franchise fırsatıdır. Komşu Fırın, Doruk Group Holding şirketlerinin 30 yıldan bu yana un ve unlu mamuller sektörüne verdiği emeğin, gösterdiği özenin tüketiciyle buluştuğu son noktadır. Gerek mağaza tasarımı, gerekse sunduğu deneyim ile “3. nesil fırıncılık” ve “zincir mağaza/fırın” kavramının Türkiye’deki ilk ve tek örneğidir.

Taze ve özel ekmekleri ve diğer lezzetli ürünleri pişirerek, tüketicilerin beğenisine sunan Komşu Fırın uyguladığı yenilikçi ve global standartlardaki perakendecilik yaklaşımını, yepyeni bir iş modeli ile Türkiye’de uygulamaya koymuştur.

Tohumdan ekmeğe tüm süreci yöneterek “dünyada bir ilk”i gerçekleştiren, fırıncılık ve ekmek kavramlarında Türkiye’de yepyeni bir dönemin öncülüğünü yapan Komşu Fırın gücünü 3 önemli kaynaktan almaktadır:

– Tarladan sofraya uzanan zincirin her halkasına değer katma misyonunu üstlenen Doruk Group Holding şirketlerinin sinerjisi,

–  Çağın değişen koşullarıyla bambaşka nitelikler ve boyutlar kazanan yaşam tarzlarına uygun, pratik, taptaze ve lezzetli seçenekleri her zaman aynı standartta sunan çağdaş iş modeli,

– Günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği ve farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamı.

Komşu Fırın sağlıklı, besin değeri yüksek ve lezzetli unlu mamuller üretebilmek için yüzünü tarıma dönen bir oluşumun tüketiciyle buluşma noktasıdır. Mahalle fırıncılığı kavramının içinde barındırdığı tazeliği, mahalle ortamının sıcaklığını ve güler yüzü, gelişmiş ülke standartlarındaki ürün ve servisi ile ortaya koyar. Çağın değişen koşullarıyla farklı nitelikler ve boyutlar kazanan yaşam tarzlarına uygun, taze, pratik ve lezzetli seçenekleri her mahallede her zaman aynı kalite ve lezzet standardıyla müşterilerine sunar.

Müşterilerine kaliteli hizmet vermek için ürün kalitesi, kültür, müşteri hizmetleri, marka ve tasarım gibi konularda standartlarını en yüksek seviyede tutar.

 

Güçlü marka bilinirliği ve müşteri sadakati

Komşu Fırın gerçek malzemeler ve zaman içinde kendini kanıtlamış tariflerle hazırlanan ürünler ve tedarik zinciriyle bütün süreci baştan sona kontrol eder.

Pişirme aşkı: bütün ürünler taze üretilir ve üçüncü parti tedarikçiler kullanılmaz. Komşu Fırın, ürünlerinin tamamında sağlığı ve lezzeti ön planda tutar. Ekmek ve diğer unlu mamullerin tamamı üç temel kategori altında toplanır: Geleneksel lezzetler, dünyadan lezzetler ve Komşu Fırın’a özgü imza ürünler. Tüm ürünlerin ortak paydası özenle seçilmiş ham madde ve toplum sağlığını ön planda tutan ürün içeriğidir.

Temel ürün bileşenleri mağazalarda tamamlanır ve pişirilir. Bu da iş modelini kolayca benimseyebileceğiniz anlamına gelir.

İhtiyacınız olan bütün eğitimler başta verilir ve destek sistemi her daim devam eder.

Komşu Fırın insanlık kadar eski ekmek geleneğini günümüz gıda teknolojisinin en son olanaklarıyla uluslararası hijyen, besleyicilik ve lezzet standartlarına yükseltmiştir. Fırıncılığı ve ekmeği çağdaş düzeye ulaştıran kendini kanıtlamış bu markanın çatısı altında olmaya ne dersiniz?

komsu-firin-bayilik

Destek

Yeni franchisee’ler başlangıç aşamasında yoğun bir eğitimden geçirilir. Eğitim bittikten ve mağaza hazır olduktan sonra açılış ve planlamayla ilgili destekler devam eder. Personelde eğitimden geçirildiği için ürünlerin içi ve dışıyla ilgili her şeyi bilirler. Aynı zamanda müşteri deneyimini en üst noktalara taşımak için müşteri ilişkileri ekibi de eğitimden geçirilir.

Franchisee’ler perakende ve satış sektörü, imalat ve hizmet sektörü, eğitim ve kamu sektörü gibi farklı alanlarda uzmanlaşmış olabilir. Bazılarının bayilik deneyimi de olabilir. Bir işi kendi başınıza hiç yönetmemiş de olabilirsiniz. Komşu Fırın ihtiyaç duyacağınız bütün eğitim ve destekleri verecektir.

Girişken bir insansanız, üstün müşteri hizmetlerinin gücüne inanıyorsanız ve ürünleri seviyorsanız Komşu Fırın’da sizinle çalışmaktan mutluluk duyacaktır. İhtiyacınız olan tek şey muhteşem düşüncelerinizi, eğlenceli kişiliğinizi ve tutkunuzu ön plana çıkarmaktır.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir