Mothercare Bayilik Şartları

Mothercare, 1961 yılında kurulmuş ve 0-10 yaş arası bebek ve çocuklar için kaliteli ve pratik ürünler sunan bir İngiliz markasıdır. Mothercare mağazalarında bebek ve çocuk giyiminden hem evde hem de dış mekanlarda kullanılabilecek tekstil ürünlerine, bebeklerin ilk yolculuklarında ihtiyaç duyulan bebek arabaları, pusetler ve oto koltuklarından seyahat yatakları, taşıyıcılar ve seyahat setlerine, miniklerin evinde daha da güvende olmasını sağlayan pratik çözümlerden odalarındaki mobilyalar ile banyo zamanlarına keyif katan sevimli aksesuar ve bakım ürünlerine, beslenme ürünlerinden zekalarını ve hayal güçlerini geliştirirken eğlenmelerini de sağlayacak oyuncaklara kadar bir sürü ürün vardır. Kısacası ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek her türlü ürün çeşidi mevcuttur.

Mothercare Türkiye’de; İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Adana, Gaziantep, Bursa, Bodrum, Denizli, Eskişehir, Konya, Mersin ve Samsun’da olmak üzere 50’yi aşkın mağazasıyla hizmet vermektedir.

Mothercare’ın 53 ülkede 800 uluslararası mağazası vardır ve marka hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Mothercare’ın dünya çapındaki başarısının sırrı değer ve inanç sisteminden gelir. Mothercare ebeveynliğin ciddi ancak bir o kadar da eğlenceli olduğunun farkındadır. Ve ailelerin çocukları için yaptıkları alışverişleri eğlenceli bir hale getirmek için elinden geleni yapar. Mothercare markası tabela veya kataloglardaki logodan ibaret değildir. Mothercare insanların hayatlarına dokunan eşsiz bir markadır.

Mothercare için ebeveynlik muhteşem, engelleyici, şamatalı, yorucu, ciddi ve ödüllendirici bir süreçtir.

 

Bayilik sisteminin tanımı

Çünkü önemsiyoruz…

Mothercare, çocukların ve ailelerin ihtiyaçlarını sevecen ve samimi bir biçimde karşılayan bir markadır. Şirketin bütün faaliyetleri yüksek etik standartlara dayanır ve mağazalar birinci sınıf ürünleri eşsiz müşteri hizmetleriyle müşterilerine sunar.

Mothercare yeni ve yaratıcı ürünler geliştirmeye devam eden ve global ölçekte faaliyet gösteren bir şirkettir. Ürün yelpazesine dahil olan ürünler:

 • Bebek arabaları
 • Sevimli hediyeler
 • Pusetler
 • Beşikler
 • Bebek yatakları
 • Araba koltukları
 • Bebek kıyafetleri
 • Hamile kıyafetleri
 • Çocuk odası
 • Oyuncaklar

Mothercare bebek bakımı sektöründeki prestijli birçok markanın resmi tedarikçisidir:

 • Bugaboo
 • Britax
 • Maclaren
 • Maxi Cosi
 • Silver Cross

Ailelerin Mothercare markasını sevmesinin en önemli nedenlerinden biri Mothercare’ın bir mağazadan fazlası olmasıdır. Mothercare mağazalarında ailelere hamilelik ve ebeveynlik konularında tavsiyeler vermekten mutluluk duyan uzmanlar vardır. Mothercare mağazalarına gelen aileler kendilerini rahat hissederler, anlaşıldıklarını düşünürler ve desteklendiklerini hissederler. Saydıklarımız Mothercare markasının sevilme nedenlerinden sadece birkaç tanesidir.

 

Bayilik konsepti

Mothercare anne ve çocuk sektöründeki en prestijli ve en başarılı markalardan biridir. Mothercare ürünleri oldukça popülerdir ve mağazalar ailelerin en çok uğradığı alışveriş noktalarından biridir. Mothercare franchise’ı aldığınız takdirde aynı özeni sizin de göstermeniz gerekecektir. Ve markanın aynı özeni size de göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Frachisee’lerin hepsine yoğun ve geniş destek hizmeti verilir. Franchisee’ler kapsamlı bir eğitimden geçirilir ve tabi ki kuruluş aşamasında da gereken destek sunulur. Destek hizmetleri daimidir ve yeni ürünler, iş ve pazarlama konularıyla ilgili düzenli olarak güncellemeler yapılır.

Mothercare franchise ağı aktif ve destekleyicidir. Düzenli toplantılar yapılır ve istediğiniz her an tavsiye ve yardım alabilirsiniz. Franchisee’lerden bazıları Mothercare ağı sayesinde sağlam dostluklar kurmuştur.

 

Bayilik adaylarında aranan nitelikler

Mothercare mağazası açmayı planlayan girişimcilerin çalışma heveslisi olması gerekir. Bölgesel pazarı bilmeniz ve satış konusunda deneyimli olmanız beklenir.

Çocukları sevmiyorsanız, açık ve samimi bir insan değilseniz Mothercare için uygun franchisee adayı değilsinizdir. Ancak hala oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsanız, zaman zaman çocuklaşıyorsanız ve aynı zamanda liderlik özellikleri taşıyorsanız hemen başvurunuzu yapın.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir