Neden Aklımıza Gelmedi: Gece Lambalı Klozetler!

Karikatürize çıkartmalar dışında birkaç yıldır tuvalet oturakları sektöründe çok fazla bir yenilik göze çarpmıyordu. Bu yüzden Kohler’in sonunda yeni bir tasarım ile geldiğini görmek güzel oldu. Dahili LED gece lambası, bir gece uyku arasında gelen tuvalet ihtiyacınız için tuvalette yolunuzu bir daha şaşırmayacağınız anlamına geliyor.

Kohler Cachet Q3 ve Reveal Q3 tuvalet oturaklarında mevcut bulunan açık mavi gece lambası, geceleyin karanlığa alışan gözlerde kör edici bir etkisi bulunan lambaları yakmak zorunda kalmadan tuvalet ihtiyacınızı gidermeniz için yeterli aydınlatmayı sağlayan bir çift LED ile destekleniyor.

Dört AA pil ile çalışan gece lambası, ne zaman için programladıysanız o andan itibaren yedi saat boyunca her gece otomatik olarak çalışıyor ve yaklaşık altı ay için herhangi bir ayarlamaya ihtiyaç duymuyor. Fakat pilleri değiştirme konusunda geç kalmadığınızdan emin olun; çünkü karanlık ve dağınık bir gece yolunuzu kaybettiğiniz zaman yüzyüze kalacağınız maddi (ve manevi) kaybınız, pili biten kumandanın çalışmadığı zamankinden çok daha fazla olabilir!

Henüz Türkiye’de bir örneği bulunmayan klozetler, girişim yapmak isteyen cesur girişimciler için güzel ve kazançlı bir yatırım fırsatı olabilir. Bu ilginç iş fikri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Merve Tulum

Yazar : Merve Tulum

ODTÜ " Endüstri Mühendisliği " bölümünden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesinde yüksek lisans yaptı. İş hayatına hızlı bir giriş yapıp inovasyon sorumlusu, sistem ve iş analisti gibi birçok pozisyonda görev aldı. Fibabanka, Yemeksepeti ve Yapı Kredi çalışmış olduğu şirketlerden sadece birkaçı. Sizler için iş hayatında edindiği tecrübeleri sizlere aktarıyor.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir