İlginç klozet kapağı: Fresh Air Plus

İçinde vantilatör olan bu klozet kapağıyla ilgili haberi ilk duyduğumuzda biraz şaşırdık. Sonuçta ofis tuvaletleri vantilatörlerle doludur. Ancak Fresh Air Plus’ı diğerlerinden farklılaştıran bir nokta var. Vantilatör Fresh Air Plus klozet kapağının içinde yer alıyor.

Parıltılı ışık dizileriyle donatılmış bu klozet kapağı oldukça eğlenceli. Ayrıca kibar bir biçimde kapanan kapakta rahatsız edici kapak kapama sesinin ortadan kalkmasını sağlıyor. Fresh Air Plus’ın en önemli özelliği tuvaletinizi yapmak için oturduğunuzda kötü kokuyu tüp aracılığıyla emmek için açılan vantilatörüdür.

Fresh Air Plus’ın kurulumu da oldukça basit. Standart klozet kapağını söküyorsunuz ve Fresh Air Plus’ı takıyorsunuz. Daha sonra Fresh Air Plus’ı fişe takıyorsunuz ve havayı dışarıya veren havalandırma deliğine hortumu yerleştiriyorsunuz. Bu kadar basit! Bu son kısım tuğla evler veya küçük alanlar için problemlere neden olabilir.

vantilatorlu-klozet-kapagi

Aşağıdaki videoda Fresh Air ekibi yerleşik popo vantilatörünün geleneksel tuvalet vantilatörlerinden daha faydalı olduğunun altını çizmiştir. Isınmış veya iklimlendirilmiş havayı evden tahliye eden ve ısınma ve soğutma faturalarınızı arttıran tavan vantilatörlerinin aksine Fresh Air Plus sadece klozetteki kötü kokuyu ortadan kaldırıyor.

Fresh Air Plus’ın yaratıcı Adam ve ekibi Fresh Air Plus için kitle fonlaması sitesi Kickstarter’da finansman kampanyası başlattı.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir