Popo çatalının görünmesini engelleyen iç çamaşırı

Siz değerli okuyucularımız için en ilginç iş fikirlerini ve girişimcilik örneklerini araştırmaya devam ediyoruz. Fransız girişimci Adrien Herve-Pellissier sayesinde eğilince popo çatalının görünmesi problemi mazi olacak. Adrien Herve-Pellissier çirkin bölümü elastik bantla kapatan özel boxer külotlar icat etti. Göz zevkini bozan bu problem için şu zamana kadar kimsenin böylesine basit bir çözümü düşünememiş olması hayret verici.

Fransız girişimci şunları söylemiştir: “Gördüğünüz üzere iç çamaşırının üzerinde büyük bir plastik bant var. Çömeldiğiniz zaman kimse poponuzun çatalını görmek zorunda kalmıyor.” Adrien, Fransa’nın Rennes şehrinde ilk kez birinin popo çatalını gördükten sonra bu iç çamaşırını tasarlamaya karar vermiş. İç çamaşırını tasarlamak için tam dokuz ay harcamış ve en sonunda ‘le sourire de plombier’ ( tesisatçının gülümsemesi ) ismini verdiği iç çamaşırının prototipini oluşturmayı başarmış.

popo-catalinin-gorunmesini-engelleyen-ic-camasiri-1

Harika bir girişimcilik örneği olan iç çamaşırıyla ilgili haberler yayıldıktan sonra telefonlarının hiç susmadığını belirten Adrien sözlerine şu şekilde devam ediyor: “Birçok insan icadımı duyunca gülüyor ancak olumlu bir şekilde. Kadın, erkek, yaşlı, genç her türden insan beni teşvik ediyor.” İç çamaşırı şimdilik sadece internet üzerinden satılıyor. Ürünün satış fiyatı ise 21 dolar.

popo-catalinin-gorunmesini-engelleyen-ic-camasiri-2

Adrien’e göre iç çamaşırının bu kadar popüler olmasını sebebi insanların iç karartıcı haberler okumaktan bıkması. Adrien son olarak şunları söylüyor: “Ben dünyayı değiştirmiyorum. Bu Aids’e çare bulmak gibi bir şey değil ancak bende tesisatçıların problemini çözüyorum!”

Dünyanın dört bir tarafından başarılı iş fikirlerini ve girişimcilik örneklerini siz değerli okuyucularımız için araştırmaya devam edeceğiz. Biz takip etmeye devam edin.

 

İlginizi çekebilir

En ilginç iş fikirleri
Yaratıcı girişimcilik örnekleri
Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir