Roller coaster ile ev tanıtımı

Hollanda merkezli ABN Amro isimli banka başlattığı yeni kampanyasıyla olası alıcılara Roller coaster’lı ev tanıtımı eğlencesi yaşatıyor.

Mülk satmak zor bir iştir. Ev, olası alıcı için mükemmel olsa bile ufacık bir şey alıcıların fikirlerini değiştirmelerine ve başka evlere yönelmelerine neden olur. Peki, ilk ziyareti unutulmaz bir ana dönüştürmek isteyen emlakçıların neler yapması gerekiyor? Yeni bir kampanya başlatan Hollanda merkezli ABN Amro evi görmeye gelen kişileri ısmarlama bir rollercoaster’a bindirerek bu kişinin evin içini ve dışını gezmesini sağlıyor.

Euro bölgesindeki diğer birçok ülke gibi Hollanda’da konut piyasası sorunlarından yavaş yavaş kurtulmaya çalışıyor. ABN Amro’da yardım amaçlı başlattığı bir aylık kampanyasıyla müşterilerin evlerini yenilikçi pazarlama yöntemleriyle satmalarına yardımcı oluyor. Müşterilerden bazıları kampanya çerçevesinde radyo reklamı kazanırken bazılarının evleri de mega billboardlara çıktı.

Bununla birlikte şanslı katılımcılardan biri dikkat çekmek için alışılmamış bir yöntemden faydalanıyor. Katılımcının evinin içine ve dışına tahtadan yapılmış özel bir rollercoaster döşendi. Evi görmek için gelen ziyaretçiler rollercoaster arabalarına bindiriliyor ve emlakçının yardımcı olmadan evin içini ve dışını gezebiliyor. Ziyaretçiler bir taraftan evi gezerken bir taraftan da keskin virajlara giriyor ve sürpriz düşmeler yaşıyor.

Aşağıdaki videoyu izleyerek daha fazla bilgi alabilirsiniz:

Bu yolculuk biraz tüyler ürperticiymiş gibi görünse de amacına ulaşarak bir taraftan eve olan ilgiyi arttırdı bir taraftan da ABN Amro için pazarlama platformu oluşturdu.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir