Samuray zırhını anımstan, 3d baskı tekniğiyle üretilmiş dizlik

Euro 2016’nın heyecanını yaşadığımız şu günlerde futbolla ilgili inovatif bir iş fikrini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Zweikampf, spor yaralanmalarından korunmak amacıyla, üç boyutlu baskı tekniğiyle üretilen bir dizlik markasıdır.

Dünyada ilk defa, üç boyutlu baskı tekniği kullanılarak üretilen dizlik, yalnızca 75 gram ağırlığında ve üzerindeki minik Y harflerinin oluşturduğu görüntü(bu yalnızca, üç boyutlu baskı tekniği sayesinde, mümkün olmaktadır) yüzlerce yıldır Japon Samuraylarının kullanmış oldukları zırhları anımsatıyor.

3d-baski-dizlik

Girişimciler, dizlik üzerindeki minik Y harflerinin, şoku emerek yaralanma riskini azalttığını söylemekteler. Zweikampf markalı dizlik, üç boyutlu baskı tekniği sayesinde spor ürünleri sektöründe bir devrim gerçekleştirmiştir. Profesyonel futbolculara yönelik üretilen dizliklerin ne kadar başarılı olacağı ise şimdilik bir merak konusu.

Aşağıda, yenilikçi iş fikrinin tanıtım videosunu bulabilirsiniz:

Bu tekniği kullanarak üretilen, gözlük, ayakkabı, ayakkabı tabanı ve ayak bilekliği gibi ürünlerden sonra sırada hangi ürün var acaba?

Web Sitesi: www.zweikampf.com

 

İlginizi çekebilir

3d Baskı Yöntemiyle Üretilen Yenilikçi Ürünler
Girişimcilere Özel Kar Marjı Yüksek İş Fikirleri

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir