Elle Kontrol Edilen Renkli Yazıcı

Hiç yanınızda taşıyabileceğiniz bir yazıcınız olsun istediniz mi? Muhtemelen istemediniz. Artık istemeniz de gerekmiyor çünkü birileri siz daha düşünmeden kolları sıvadı ve avcunuzun içerisine sığabilecek boyutlarda bir yazıcı üretti. Boyutlarının bu denli küçük olması, yazıcının kendinden çok daha büyük alanları yazdırmasına engel olmamış. Tek yapmanız gereken yazıcıyı yüzey üzerinde gezdirmeniz, geri kalan işi bu küçük alet hakkıyla yapacaktır. Etiketleme makinesine benzer şekilde çalışan bu yazıcı, küçük etiketlerden çok daha fazlasını yapma becerisine sahip.

Ürünü yaratıcılarının sözleri ile anlatmak gerekirse; “PrintBrush XDR, kablosuz çalışan, ortalama bir cep telefonu ağırlığında olan püskürtmeli renkli bir yazıcı ve boyutlarının çok üzerinde alanları renklendirebiliyor. Bu alet sayesinde artık hemen her şeyi, tüm renkleri ile hemen her yüzeye yazdırmak mümkün. Yazdırma görevi basitçe sağdan sola ya da soldan sağa yazıcıyı sürükleyerek yapılıyor ve ister kağıt, ister tahta, isterseniz de ahşap olsun, hemen her malzemenin üzerinde kullanılabiliyor.”

 

İlginizi çekebilir

En Yeni 3d Yazıcılar
Günümüzdeki En İyi 3D Yazıcılar
Refik Lutfi ÖZSÜLLÜ

Yazar : Refik Lutfi ÖZSÜLLÜ

ODTÜ'den mezun olmadan önce yıllarca TRT Haber gibi birçok platformda editörlük yapan teknoloji aşığı biri. İnovasyonları, girişim fikirlerini ve tüm dünyadan yenilikleri sizler için araştırıyor.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir