Sarılıp uyuma hizmeti veren girişimci, saatte 60 dolar kazanıyor!

İnsanların birçoğu sarılıp uyumayı sever. New York’un Rochester bölgesinde yaşayan Jacqueline Samuel’ de bundan yola çıkarak cinsel amaçlı olmayan sarılıp uyuma hizmeti için saatte 60 dolar kazanıyor.

Hayatımızda birisine sarılmaya ihtiyaç duyduğumuz anlar olur ancak etrafımızda kimse olmaz. İşte bu noktada 29 yaşındaki Jackie Samuel devreye girdi. Snuggery isimli kendi işini kurdu. Jackie tanımadığı insanlara saati 60 dolardan kendisiyle sarılıp uyuma hizmeti veriyor. Genç girişimci konuyla ilgili şunları söylemiştir: ” İnsanlara sarılmayı severim, bu nedenle bunun kendi adıma iyi bir iş fikri olduğuna karar verdim. Ancak birçok insanın bu iş fikrinden hoşlanmayacağını düşünerek bu iş ile sadece biraz ek gelir kazanmayı umuyordum. Sonuç olarak bu delice iş fikri bütün dünyanın dikkatini çekti ve beklentilerimin çok üzerinde gelir elde etmeye başladım.” Cesur girişimci FOX, CNN gibi büyük kanallara çıktı ve birçok programa konuk olarak katıldı.

profesyonel-kucaklamaci-1

Jackie sarılmayla alakalı bir iş kurmayı üniversite yıllarının başında düşünmeye başlamış ve kız kardeşiyle birlikte sokaklarda 1 dolara sarılmalar satmaya bile çalışmışlar. Ve profesyonel sarılmacı olarak sertifika alamasa bile, University of Rochester’den “Cuddle Sutra” olarak mezun oldu ve 100’den fazla cinsel amaçlı olmayan pozisyonda tecrübe kazandı. Hala çoğu zaman, kendi ve müşterileri seansa flört ederek başlıyorlar. Yakınlık meraklısı müşterilerinden bazıları biraz daha ilgi görmek adına onu sorgulasalar bile, sınırlarına saygı duyuyorlar.

Sarılma seansları sırasında neler olduğuna dair yanlış anlaşılma olmaması adına, Jacqueline en önemli konuları netleştirmek için soru cevap bölümü ekledi:

Soru 1: Sarılıp yatmadan önce müşteri ile bir araya geliyor musun?

Cevap 1: Evet, iki tarafında rahat olduğundan ve beklentilerimizin uyumlu olduğundan emin olmak için seans öncesinde kısa süreliğine bir araya geliyoruz.

Soru 2: Seans esnasında tahrik olursam ne olacak?

Cevap 2: Endişelenme, bu oluyor! Cinsel faaliyet yasak olsa bile, uyarılma normaldir ve bu kimseyi rahatsız etmemelidir.

Soru 3: Seans esnasında kıyafetler/pijamalar üzerimize kalmaya devam ediyor, değil mi?

Cevap 3: Kesinlikle! Çıplaklık yasak.

Snuggery’nin internet sitesine göre: ” Jacqueline, Snuggery’i dokunmanın iyileştirici etkisine inandığı için kurmuş. Snuggery hayatın karmaşasından ve telaşından kaçabileceğiniz bir yer ve dokunmanın güçlendirici keyfine odaklanıyor. Şüphesiz bilim cinsel olmayan dokunmanın psikolojik ve fiziksel faydalarını desteklese de, Amerikalılar farklı bir biçimde bundan uzak duruyor. Değişim zamanı geldi. Jacqueline, kişiye özel kucaklaşma ve sarılıp uyuma seansı veriyor. Dünyayı daha nazik bir yer haline getirmeyi amaçlıyor.”

Jackie ve sarıldığı partneri odada tek başına olsa bile, güvenlik nedeniyle evde bir sürü insan oluyor.

Siz değerli okuyucularımıza özel en ilginç iş fikirlerini ve para kazanma yollarını araştırmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir