Şok edici yeni oyun: 10,000 voltluk şok tabancaları ile Rus ruleti

Bir grup çılgın acı bağımlısı, Rus ruletini 10,000-voltluk şok tabancasıyla oynayarak Rus ruletini farklı bir boyuta taşıdı. Yarışmacıların ateşlemeye hazır şok tabancalarını birbirlerinin kafalarına veya kendilerine tuttukları fotoğraflar Rus forumlarında ve sosyal medya sayfalarında yayınlandı. Açıkça görülüyor ki bu tuhaf yeni oyunun amacı sadece bir tane rakip kalana kadar şoklanmamak.

Oyuna Rusya’daki Ural Dağlarının eşiğindeki sanayi şehri Perm’in adı verildi. Bilindiği kadarıyla bu oyun eski şampiyon dövüşçü Valery Eschenko tarafından icat edilmiş. Rus ruleti gibi Perm’de bir şans oyunu. İlk olarak silaha benzer şok tabancasının yedi hazneden oluşan namlusuna sadece bir tane fişek konuluyor. Yani oyuncunun 10,000-voltluk şoku deneyimleme olasılığı yedide bir. Oyuncular şokun sıkı bir yumruk yemek gibi olduğunu söylüyor.

sok-tabancali-rus-ruleti-2

Bir oyuncu ilk raunda hayatta kalırsa vurulma ihtimalini arttırmak için bir sonraki rauntta atıcı silaha ikinci fişeği koyuyor. Oyun ilerledikçe fişeklerin sayısı artıyor. Oyuncular bir kişiyi vurmaktan sıkılırsa ‘Love Triangle’ yani aşk üçgenine geçiyorlar. Aşk üçgeninde oyuncular birbirleriyle karşı karşıya geliyorlar.

sok-tabancali-rus-ruleti-3

Yarışmayı kazanan oyuncular madalyalar, para ödülleri ve tabi ki diğer oyuncuların saygılarını kazanıyorlar.

Perm tamamen risksiz gibi tanımlanmasa da gerçek mermilerle oynanan klasik Rus ruletine göre daha güvenli. Tedbir amacıyla epilepsi hastalarının Perm’i oynamasına izin verilmiyor çünkü elektrik çarpması kasılma nöbetlerine neden olabiliyor.

sok-tabancali-rus-ruleti-1

Aşağıdaki videoyu izleyerek Perm hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir