Işıklı Banklar

Şilili sanatçı Ivan Narrova ve Fransız heykeltıraş Courtney Smith tarafından tasarlanan ışıklı banklar kısa sürede dünya üzerinde yayılmaya başladı ve büyük ilgi görmeyi başardı. Led ışıklarla aydınlatılan ışıklı banklar oldukça estetik ve göz alıcı güzellikte. Görenleri hem şaşırtan hem de kendine hayran bırakan bu ilginç tasarım dünyanın her yerinde sıra dışı bir düşüncenin ürünü oldukları için takdir toplamayı başarıyor.

Güneş enerjisi ile çalışan banklar dünya üzerinde enerji tasarrufu yapmayı da planlıyor. Güneş pilleri sayesinde dünya üzerindeki enerjileri tasarruflu kullanabilmek için farkındalık yaratmayı amaçlayan tasarımcılar şimdiden başarılı olmaya başladı bile. Açık hava şartlarından etkilenmeyen son derece dayanıklı olan banklar ilerleyen günlerde pek çok mekânda karşımıza çıkacak.

Bahçelerde, parklarda, otellerde, pek çok büyük alışveriş merkezlerinde kullanılması planlanan ışıklı banklar ticareti de hızlandıracak. Ticaret hayatına yeni atılacak olanlar için akıllıca bir yatırım olacak olan ışıklı banklar kullanım alanı büyüklüğü ile hatırı sayılır derecede satış gerektireceği için bu ürünün pazarlamacılarının ve satıcılarının yüzünü güldürecek.

Gerek yerli gerek yabancı marka olarak üretilen ve patentli olan ışıklı banklar satıcının isteğine bağlı olarak isterse yerli isterse yabancı marka olarak satılabilecek. İthal edildiği durumda iç piyasaya daha büyük kar marjlarıyla satılabilecek durumda olan değişik tasarımdaki bu ışıklı banklar ithalatçı olmayan tüccarlar için yerli piyasadan alınarak perakende ya da toptan olarak iç piyasaya satışı gerçekleştirilebilir.

Büyük ilgi görmesi ve kullanım alanı büyüklüğü sayesinde girişimciler için iyi bir başlangıç olabilecek ürün, girişimcilerin hedeflediği rakamlarda satış yapabileceklerinin sinyallerini de dünyada gördüğü büyük ilgi ile vermiş oluyor. İşe nereden başlayacağını bilemeyen girişimciler için de iyi bir alternatif olan ürün henüz üretildiği için şu satış kapasitesi de yüksek durumda. Bu da girişimciler için büyük bir avantaj.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir