Yemek Tarifli Geçici Dövmeler 

Dünyanın dört bir tarafından en yaratıcı iş fikirlerini araştırmaya devam ediyoruz. I Tradizionali kola uygulanan ve yemeği pişirdikten sonra kolayca çıkabilen yemek tarifli geçici dövmelerdir.

Geleneksel yemek kitapları bir şekilde akıllı telefonlar ve tabletlerle yer değiştirdi. Hatta fişlerin üzerine basılan geleneksel yemek tariflerini bile gördük. Ancak yemek hazırlarken pişirme talimatlarını takip etmek hala problemdir. Bu problemi çözmek isteyen I Tradizionali kola uygulanan ve yemeği pişirdikten sonra kolayca çıkabilen yemek tarifli geçici dövmelerdir.

Marina Cinciripini ve Sarah Richiuso isimli tasarımcılar tarafından yaratılan dövmeler Büyükannenin zeytinyağlı enginarı, güneşte kurutulmuş domatesler ve ançüezli spagetti gibi tarifler de dahil çeşitli İtalyan tariflerinin resimlenmiş hallerinden oluşuyor. Her dövmenin arkasında malzemelerin alışveriş listesi yer alıyor. Mutfağa girdikten sonra kollarınızı sıvıyorsunuz ve dövmeyi kolunuzun diğer tarafına uyguluyorsunuz. Bu sayede tablet veya yemek kitabına bakmak zorunda kalmadan yemeğinizi pişirebiliyorsunuz. Yemeği pişirdikten sonra da dövmeyi kolayca temizleyebiliyorsunuz. Her pakette dört yemek tarifi bulunmakta.

Aşağıdaki videoyu ( İtalyanca ) izleyerek bu eşşiz iş fikri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

Bu arada I Tradizionali dövmelerinin bir paketi 10 Euro’ya satılıyor.

Cesur girişimciler tarafından bu yaratıcı iş fikri güzel bir yatırım fırsatına dönüştürülebilir. Bu konu hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir