Yeni iş kuracaklara özel kazançlı iş fikirleri

İster kendi işinizi kurma ister küçük ölçekli bir işletmeye yatırım yapma niyetinde olun bu iş fırsatları iyi bir başlangıç yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bu iş fikirlerini en iyi yapan nedir? Güncel trendler açısından bakacak olursak bu iş fikirlerinin kar ve büyüme potansiyeli oldukça yüksektir.

 

Dekoratör ve/veya tasarımcı

ev-dekorasyonu-magazasi

Ev yenileme trendi her geçen gün artan ölçüde devam etmektedir. Yenileme işini yapacak insan sayısı azdır çünkü birçok insan yeterli niteliklere sahip değildir. Ancak tüketicilere tavsiyeler verecek dekoratör ve tasarımcılar için birçok iş fırsatı vardır.

 

Yatak ve banyo ürünleri

tek-kullanimlik-yatak-carsaflari

Tüketicilerin kuş tüyü ürünlere olan talebi artmaya devam etmektedir. Tüketiciler bu ürünlerin mümkün olduğunca yumuşak ve gösterişli olmasını istemektedir. Çarşaf, yatak takımı, perde, havlu ve aksesuarlar gibi yatak ve banyo ürünleri satmak harika bir iş fırsatıdır.

 

Ev temizlik hizmetleri

cevre-dostu-temizlik-avantaj-dezavantaj

Temizlik hizmetleri sadece işyerlerinde veya sadece taşınmalarda kullanılan bir hizmet değildir. Evlerini temizletmek için başkalarına ödeme yapan insan sayısı her geçen gün atmaktadır. Haftalık veya aylık özel temizlik hizmetleri en iyi iş fırsatları arasındadır çünkü büyüyen bir pazardır. Özellikle çevre dostu temizlik pazarı son yıllarda büyük bir büyüme kaydetmiştir.

Çevre dostu temizlik işi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

 

Arazi kullanımı danışmanlığı

Becerileriniz varsa bu da bir diğer iş fırsatıdır ve hızla büyüyen bir sektördür. Arazi kullanım uzmanlarına sadece büyük projelerde ihtiyaç varmış gibi düşünülse de küçük ölçekli işletmelerin ve bireylerin de bu tür hizmetlere olan ihtiyacı her geçen gün artmaktadır.

 

Sanal asistanlar

sanal-asistan-olmak

İşletmelerin sanal iş konseptine uyum sağlaması zaman almıştır. Ancak günümüzde çoğu işletme sürece adapte olmuştur ve güvenilir sanal asistanlara olan talepte artmıştır. Bunun en önemli nedeni küçük ölçekli işletme sahiplerinin sanal asistanların farklı birçok görevi yapabileceğinin farkına varmasıdır. Sanal asistanlar yarı zamanlı çalışan etkili personellerdir.

 

Güvenlik ürünleri

guvenlik-sistemleri

Bu senenin en iyi iş fırsatlarından biri de güvenlik ürünleridir. Güvenlik kamerası ve alarm sistemleri satışları arttığından parmak izi ve retina taramalı güvenlik sistemleri satışlarında da büyük bir artış yaşanmaktadır. İşletmeler kusursuz ve sağlam güvenlik arayışındadır.

 

Çikolata

para çikolata

Belki yapılan diyetlere tepki olarak belki tadı gerçekten çok güzel olduğu ve başka hiçbir ürün çikolatanın yerini tutmadığından çikolatacılık bu senenin en iyi iş fırsatlarından biridir. Çikolatacılık yapmasanız bile ürün hattınıza çikolatayla ilgili bir şeyler ekleyebilirsiniz.

Çikolata sektörü hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

Kedi ürünleri

kedi-mucevher

Günümüzde insanlar köpeklerden çok kedi beslemektedir ve kedilerin şımartılması gerekir. Kedi bakım ürünleri, kedi yatakları, kedi oyuncakları, mama kapları ve üzerinde kedi resimleri olan takvimler… Kediler geri döndü. Evcil hayvan sahipleri “doğal” yiyeceklerin evcil hayvanları için daha faydalı olduğunu düşünmeye başladığı için doğal yemlere olan talep artmaktadır ve bu da bir diğer iş fırsatıdır.

Kedilerle ilgili hayat bulan başarılı iş fikirleri için tıklayınız.

Evcil hayvan sektörü hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

İnternet

online-para-kazanma

Kar potansiyeli açısından bakacak olursak belki de listenin en üstünde alması gereken iş fikridir. Düşük rekabet ve düşük maliyetlerle başlayabileceğiniz online işler size yüksek miktarlarda paralar kazandırabilmektedir.

“Karlı bir online iş nasıl kurulur?” öğrenmek için tıklayınız.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir