Yüzen Şezlong

Henüz kış aylarının başında olmamıza karşın yazı şimdiden özleyen ve tatil hayalleri kuran çok kişi yüzen şezlong mucizesinden çoktan haberdar olmuştur durumadır. Kışın henüz ilk günlerindeyiz ama herkesin yaz aylarına olan özlemini tahmin etmek çok da zor değil. Bu sene plajlarda sıkça göreceğimiz yüzen şezlong tasarımı oldukça konforlu ve rahat.

Yaz aylarında plajların vazgeçilmez öğelerinden güneş yağı, havlu, şemsiyenin yanı sıra rahat rahat güneşlenebileceğimiz, dinlenebileceğimiz, denizin ve kumun tadını çıkarabileceğimiz şezlonglardır. Şimdilerde yüzen şezlonglar üretilmeye başlanmıştır.. Oldukça konforlu ve rahat olan bu şezlonglarla denize açılıp istediğiniz anda kendinizi denize atabiliyorsunuz. Çift yataklı, tepesinde sizi güneşten koruyacak kocaman şemsiyeyi ve kenarında soğuk içeceklerinizi, yiyeceklerinizi, dondurmanızı koyabileceğiniz sehpası ile son derece kullanışlı.

Bu yaz deniz oldukça hareketli ve renkli olacak. Renk renk şemsiyeleri denizin üzerinde göreceğimiz yaz ayında herhalde kıyıda kumun üstünde sabit şezlong çok fazla görmeyeceğiz. Üreticilerin yaz aylarında tatilcilerin rahatını ve konforunu düşünerek tasarladıkları şezlonglar deniz üzerinde bir bot gibi durabilecek ama aynı zamanda devrilmeyecek şekildedir.

Büyük ilgi görmesi beklenen ürünler, ticaret hayatını da oldukça hareketlendirecek. Plaj ürünleri satışı yapan mağazalar için yeni bir kazanç kapısı sağlayacak olan yüzen şezlonglar, küçük girişimcileri de destekleyecek. Plajlarda belli bir kısımda her zaman plaj ürünleri satan açıkta tezgâhlar görürüz. Bu tezgâhlardan biri de açıkta serbest olarak satılacak ya da kiralanacak olan yüzen şezlonglar olacaktır muhakkak. Ve bu da pek çok küçük girişimci için yeni bir kazanç kapısı olacaktır. Kendi işinizin sahibi olmak için büyük sermayelere ihtiyacınız yok. Girişimci olmanız yeterli. Üstelik büyük kuruluşların hepsi zamanında küçük girişimlerle başlamışlardır. Yüzen şezlonglar da pek çok girişimci için yeni bir iş kapısı olacak.

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir