Akıllı Tasma: DogWatch

Evcil hayvan sektöründeki yeni iş fikirleri hız kesmiyor. Hayvan severlerin oldukça seveceği bir üründen bahsedeceğiz sizlere bu yazımızda. Akıllı tasma DogWatch’dan.

İnsanlar bazı zamanlarda dalgınlıktan dolayı hayvanlarını beslemeyi unutabiliyor  ya da hayvanların biten sularını gözden kaçırabiliyorlar. İşte tam da bu noktadan çıkan bir iş fikri DogWatch. Bu akıllı tasma sayesinde artık unutkanlığını ya da dalgınlığınız yüzünden köpekleriniz açlık çekmeyecek. DogWatch köpeğinizin yemek saati geldiğinde ve su kabındaki suyun seviyesi bitme noktasına geldiğinde bunu size hatırlatıyor. Nasıl mı? Akıllı telefonunuza ya da bilgisayarınıza bir uygulama yüklüyorsunuz ve akıllı tasma bu uygulama aracılığıyla size uyarı mesajları gönderiyor. Köpeğiniz suyunu içerken akıllı tasma üzerindeki özel sensörler sayesinde suyun yüksekliğini ve hangi seviyeye kadar azaldığını algılayabiliyor ve su seviyesi çok düştüğünde bunu size bilgi olarak gönderiyor. Bu sayede köpeğinizin hiç susuz kalmamış oluyor. Resimdeki köpeğimizin üzüntülü günleri de sona eriyor. Tasma ayrıca köpeğinizin hareketlerini algılayabiliyor ve konumunu belirlemenize yardımcı oluyor.

Akıllı tasma köpeğinize rahatsızlık vermeyecek şekilde tasarlanmış olup onu gönül ferahlığıyla kullanabilirsiniz. Su geçirmez olup bilgileri size üzerindeki wifi sayesinde yollar. Ancak evinizden uzak olduğunuzda wifi telefon ya da bilgisayarınızı algılayamadığı için bilgileri kendi belleğine depolar ve kapsam alanına girdiğinizde size gönderir.

Hayvan severlerin çok beğeneceği ve onları hayvanları için endişelenmekten kurtaracak bu tasma başarılı iş fikirlerine güzel bir örnek. Bir işe yatırım yapmak ya da iş kurmak isteyen cesur girişimciler henüz ülkemizde bulunmayan bu tasmanın distribütörlüğünü alarak Türkiye pazarında satışını yapabilirler. Bu konuda detaylı bilgi için kendinizi de tanıtarak yorum bırakabilirsiniz.

En güzel iş fikirlerini ve girişimcilik ürünlerini sizler için araştırmaya devam edeceğiz.

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. Merhabalar,

    Yazınızı okudum ve bu ürün oldukça ilgimi çekti. Genç bir girişimciyim ve sürekli yeni fikirler ve pazarlar hakkında araştırmalar yapıyorum. Bu ürünün Türkiye gibi büyük bir pazarda kolaylıkla iyi satış rakamlarına ulaşacağı kanısındayım. Telefonum 05445725879.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir