Bu Zarlar Kıpır Kıpır Parmaklarınız İçin En Mükemmel Oyuncak

Kalemlerle artistik hareketler, ataçlarla oynama veya sadece parmaklarınızla oynamak olsun hepimiz bir şekilde bir şeylere odaklanırken veya canımız sıkıldığında istemsiz olarak ellerimizle bir dizi hareketler yaparız. Bu bizim verimliliğimizi ve konsantrasyonumuzu arttıran bir alışkanlık ve artık bunu Fidget Cube adı verilen ustaca tasarlanmış küçük bir oyuncak ile havalı bir şekilde yapabiliyor olacağız.

Fidget Cube, Matthew ve Mark McLachlan isimli 2 girişimci kardeş tarafından tasarlanmış cebe sığabilen küçük bir masa oyuncağı olup toplumun bu ihtiyacını tamamen değiştirecek bir ürün. İki kardeş, ürünün Kickstarter sayfasında şunları yazmış, “Stres atmak veya çeşitli amaçlarla bir şeyler ile oynamak hakkında çok fazla olumsuz şey yazılıp çizilebiliyor. Bu, genellikle profesyonel olmayan, yakışıksız veya uygunsuz bir davranış olarak kabul ediliyor. Ancak gerçek ise bu söylenenlerin, yazılıp çizilenlerin tam aksidir. Biz bu davranışın artık biraz daha modern bir hal alması gerektiğini düşünüyoruz. Bu davranış artık yakışıksız veya uygunsuz olarak kabul edilmemeli. Bu sürecin doğru ve ustaca tasarlanmış ürünler ile daha da olumlu sonuçlar verebileceğini düşünüyoruz.”

fidget-cube-kickstarter

Peki bu Fidget Cube nedir? Aslında çok basit. Bu minik bir zar şeklindeki, size oyalanmanız için çeşitli alternatifler sunan bir üründür. Tıklamak, döndürmek, kaydırmak, parmaklarınızı sürtmek gibi her ihtiyacınızı bu minik zar karşılayabiliyor. Oyuncağın altı farklı yüze, tıklanabilir düğmelere, yuvarlanabilir toplara, kontrol edilebilir bir joysticke ve hatta okşayabileceğiniz bir yüzey gibi parmaklarınızı meşgul edebilecek çeşitli donanımlara sahip. Parmaklarınız ne zaman kendilerini meşgul edecek bir şeye ihtiyaç duysa Fidget Cube orada oluyor.

fidget-cube-zari

Girişimci McLachlan kardeşler şu anda Fidget Cube ürünleri için Kickstarter üzerinden sermaye topluyor ve bir haftadan biraz uzun bir sürede 1.8 milyon dolarlık bir sermaye toplayarak 15.000 dolarlık hedeflerini aştılar. Kampanyanın sonlanmasına daha 40 gün var ve büyük ihtimalle fikirlerini hayata geçirebilmek için milyonlarca dolarlık bir sermaye sahip olacaklar.

oyalanacak-oyuncaklar

Fidget Cube ürünü için 19 dolara Kickstarter üzerinden ön sipariş verebiliyor veya toplam 35 dolar ödeyerek kendinizin yanı sıra bir arkadaşınıza da hediye olarak gönderilmesini sağlayabiliyorsunuz. Ürünler 2016’nın Aralık ayında dünyanın her yerine gönderilmek üzere üretime alınacak. Kabul edin ki, bu ürün bazıları için alabileceği en güzel yeni yıl hediyesi olacak.

Başarılı girişimcilik ürünü hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

 

İlginizi çekebilir

Başarılı Girişimcilik Ürünleri
Yaratıcı Girişimcilik Örnekleri

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir