Mıknatıslı MoonWalker ayakkabılar sizi yerçekiminden kurtarıyor

Ne zaman bir çift ayakkabı sizi Ay’a kadar yükseltti? New York merkezli yeni kurulmuş bir işletme akıllı, süper mıknatıslı ayakkabılarla düşük yerçekiminin benzerini yaratarak sizi yer çekimi etkisinden kurtararak size ayda yaşama deneyimi sunuyor.

Moonshine Crea’nın kalın tabanlı MoonWalker ayakkabıları kullanıcılara Neil Armstrong gibi etrafta zıplayarak yürümeyi vaat ediyor. Her bir ayakkabı oldukça yüksek dereceli, güçlü nadir toprak mıknatısı olan N45 mıknatıslar içeriyor. Böylece birbirine karşı karşıya olan kuzey kutupları, iten bir kuvvet oluşturarak “daha hafif ve bir astronot kadar mutlu” olmanızı sağlıyor.

Bir Moonwalker sürümü de e-mürekkep ve akıllı teknoloji ile birlikte geliyor. Bu yöntemle kullanıcılar akıllı telefonlarından ayakkabılarının kenarlarında beliren şekilleri kendileri tasarlayabiliyorlar. Aynı zamanda ayakkabılara sosyal medya hesaplarından ulaşabilecekler.

Şu anda MoonWalker ayakkabılar Indiegogo’da 139 Dolar’dan satılıyor. Bu yaz içinde nakliyesi başladığında yetişkin boyları ve çeşitli renkleri ile satışa çıkacak.

İş fikrinin tanıtım videosunu da izlemenizi öneririz:

Belki uçan kaykaylar kendilerini geliştirip bunun gibi yerçekimine karşı koyan ayakkabılarla boy ölçüşebilirler. Her halükarda, hepimiz ayaklarımızın yerden kesilmesini heyecanla bekliyoruz.

Heyecan verici iş fikirlerini ve girişimcilik ürünlerini siz değerli okuyucularımız için araştırmaya devam edeceğiz.

 

İlginizi çekebilir

Geleceği Değiştirecek En İyi Buluşlar
İlham Veren İş Fikirleri

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir