Bisiklet Kullanımı İçin Sportif Takım Elbise

Dünyanın dört bir yanından araştırdığımız en yenilikçi iş fikirlerini ve farklı girişimcilik örneklerini sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Evinden işine bisikletle gidenlerin bazıları, bisiklet takımlarını giyip ofiste değiştirmekten hoşlanırken, bazıları ise bunu zaman kaybı olarak görüyor ve krampon ve likraların içinde rahatsız hissediyorlar. Parker Dusseau, bisiklete binenlerin şıklıklarını korumalarına yardımcı olmak için spor giysilerin tipik özelliklerini barındıran şık erkek takım elbiseleri yarattı.

Başarılı bir iş fikri olan sportif takım elbise, esneklik ve nem direnci sağlayan sentetik fiber ile kombine edilmiş birinci kalite Avustralya yününden üretilmiştir. Astarı, daha çok sentetik fiber içeren ve aynı zamanda teri emerek buharlaşmasını sağlayan emme teknolojisi ile yapılmıştır. Ceketin arka kısmı, bisiklet kullanırken kollarınızı rahatlatlıkla açabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ve her bir koltukaltında havalandırma için açılabilen fermuarlar saklıdır. Yakanın altındaki yansıtıcı şerit, sadece yakanın kaldırılmasıyla ekstra güvenlik sağlar.

Pantolonun çıt çıtlı bel kemeri, elastikiyeti sağladığı gibi gömleğin içeri sokulmasına olanak sağlar. Sağ bacakta pantolonun zincire kaptırılmasını önlemek için manşet çözümü içerirken, ağ kısmında da esnekliği sağlamak ve seleden dolayı zedelenmeyi azaltmak için parça kesimi kullanılmıştır. Şirket ayrıca yansıtıcı şeritler ve benzer teri emme teknolojisine sahip geniş bir gömlek yelpazesine sahiptir.

Gömleklerin fiyatı 145 Amerikan Doları iken, kömür grisi ya da lacivert seçenekleriyle satışa sunulan sportif takımın fiyatı 690 Amerikan Doları‘ dır. Tutkulu bisikletçilerin bisiklet giyimine ödediği miktarlar düşünülürse bu fiyat, stil sahibi kişilere cazip gelebilir. Özellikle de bisikletten indikten hemen sonra bir toplantıya gitme rahatlığını düşünecek olursak.

Sitemizin takipçilerine özel başarılı iş fikirlerini ve ilginç girişimcilik örneklerini araştırmaya devam edeceğiz. Girişimci olmak için sihirli bir formül aramayın. Sadece üretin…

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir