Dünyanın İlk 5 Yıldızlı Kedi Oteline Hoş Geldiniz

Isı kontrollü odalar, çift kişilik yataklar, rüya gibi bir oyun alanı ve lezzetli yemekler, dünyanın kediler için ilk 5 yıldızlı oteli olan Catzonia’daki kedilerin tadını çıkardıkları şeylerden sadece bazıları.

Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’un hemen dışında olan Damansara’da bulunan Catzonia, sahipleri evde olmayınca veya hak ettikleri ilgiyi duyamadıkça şımartılmayı hak eden kedilerin günlük rutinlerine bir mola vererek tatil yapabileceği harika bir yer. Dört kategoriye bölünmüş 35 ayrı odası ile Catzonia, misafirleri ile oynamayı, misafirlerini taramayı ve onların olabildiğince komforlu bir tatil geçirmelerini vadeden bir işletme.

Catzonia Otelinin web sitesinde şunlar yazıyor: “Kedilerin de tatile ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. Kediler her zaman bir patron gibi muamele görmek istiyorlar. Bu yüzden bulundukları ortamda evindeymiş gibi hissetmelerine, sürekli olarak sevilmelerine ve asla yalnız hissetmemelerine büyük önem veriyoruz.”

Otelin en lüks hizmetleri arasında VVIC odaları (kediler için VIP odalar) yer alıyor. Bu odalarda, üç çift kişilik yatak, mini oyun alanı, bir tuvalet bulunuyor ve tek bir oda 10 kediye kadar misafir kabul edebiliyor. Diğer odaların da bu odalardan pek bir farkı yok. Standart odalarda; havalandırma, duş imkanı, tek, çift veya ikiz yataklar ve hatta Wi-Fi internet bile bulunuyor. Paketlerde aynı zamanda tımar hizmetleri de bulunmakta. Bu hizmetler sırasında her türlü cilt hastalıkları ve pireler için özel şampuanlar kullanılıyor.

Catzonia’daki daha özel odalar ise 24 saat izleme olanağı sunuyor ve kedilerin sahipleri diledikleri zaman bir akıllı telefon uygulaması ile sevgili evcil hayvanlarının ne yaptıklarını kontrol edebiliyor. Kediler üç saat ile bir yıl arasında bu otelde konaklayabiliyor ve otelin gecelik fiyatı yaklaşık olarak 5,5 dolar civarında.

İlginç otel hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

 

İlginizi çekebilir

En İlginç Oteller
İlginç İş Fikirleri

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir