En Çok Kazandıran İşler

Para kazanmak için alışılagelmiş mesleklerden sıkıldıysanız,artık daha farklı pencereden bakabilirsiniz. Para kazandırabilmek içi 2 yoldan birini tercih edebilirsiniz.Birincisi, 100 bin dolar kazanmak için yılda tam zamanlı her gün çalışmak, ikincisi ise aynı parayı haftada bir kaç saat çalışarak daha kısa sürede elede etmek.

Saatte 100 dolar kazanmak isteyen biri için tam zamanlı işlerde çalışarak bu parayı kazanmak pek de mümkün değil. Payscale analistlerinin yaptığı araştırma da bunu kanıtlar nitelikte, ABD’de 1 saatte kazanılan ücret 16 dolar yani 100 dolar kazanmanın bedeli 16 kat daha fazla çaba göstermekten geçiyor .

Pay Scale analisti Al Lee’ye göre bir saate 100 dolar kazanmanın yolu 3 gruba ayrılıyor.

Bu yollardan birincisi doktorluk mesleği, ikinci yolu büyük bir şirkette üst düzey yöneticilik,sonuncu yolu ise para kazandırabilicek farklı işlerden geçiyor.

Bu işler için iyi bir eğitim ve yetenek söz konusu. Ancak bu özelliklere sahip olmamanız umudunuzu kaybedeceğiniz anlamına gelmez.

Suya olan ilginizi Saatte 100 dolara çevirebilirsiniz,

1-Sualtı Kaynakçısı:30 günde günde 12 saat çalışarak deniz diplerinde petrol ve gaz şirketlerinin boru hatlarında çalışarak günlük kazancınız 900 ila 1200 dolar arası değişebilir.

2-Anestesizt: Hastaları bayıltan anestesi uzmanlarının kazancı Doktorların alışık olduğumuz yüksek kazançlarına neredeyse eş değer. Anestesi uzmanları ortalama 101.80 dolar kazanmakta.

3-TicariPilot: Pa Scale in araştırması Pilotların ne kadar ciddi rakamlar kazandığını doğrular nitelikte; haftalık 40 saat, aylık 100 saat yıllık bin saat çalışma seçenekleri ile ticari uçuşlarda saatte 120 dolar kazanan pilotların çoğu asker kökenli olmakla birlikte emekli olsalar bile ticari pilotluğa devam edebilmekteler.

4-Dövme Sanatçısı:Son zamanların moda akımı olan dövme yapmak da çok kazandıran işlerden.Saatte ortalama 130 dolar kazanmak ve bunun için herhangi bir diplomaya sahip olmamak da cabası.

5-Freelance Fotoğrafçı:Bu meslek deneyim ile kazanç doğru orantılı.

Deneyimli fotoğraf sanatçılarının saatlik kazancı 100 doları bulmakta.

6-İç Mimar:Araştırmalar iç mimarların da saatte 100 dolar kazandıran meslekler listesine girdiğini belirmekte.

7-El Modelliği:Ellerinizin güzelliğine mi güveniyorsunuz?O zaman reklam ve tanıtım çekimlerinde ellerinizin sihrini kullanarak saatte 100 dolar kazanabilirsiniz.

8-Yaşam Koçu:Modern çağlarda yaşam koçu en çok ilgi duyulan meslek haline geldi diyebiliriz.Hayatlarını düzene sokmak isteyenler terapistler yerine yaşam koçlarını tercih etmeye başladı. Yaşam koçluğu Saatte 100 -150 dolar kazandıran trend meslekler arasında

9-Masaj Terapisti: Son zamanlarda Hayatlarında bir saatliğine de olsa rahatlamak stresten uzaklaşmak isteyenler soluğu masaj terapistlerinde alıyor.Güzel bir kazanç için hafta da 45 saat çalışmak yeterli.

Yorumlar

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. merhaba
    yukarıda saydıgınız bölümler zaten kendi mesleklerınde başarılı para kazanıyorlar ya bu mesleklere sahıp olamayıpta para kazanmak ısteyenlere tavsıyenız nelerdir.

  2. ”Yüzyıllardır insanoğlunun en büyük sorunlarından biri olan para kazanmak, günümüzde de her dönemde olduğu gibi kolay değil.” Ama jetnet ile mümkün, %40 varan kar oranalarından yararlanmak için yapmanız gereken ücretsiz üye olmak,katolok sahibi olmak yada, 05333242671 çaldırmanız yeterli detayları anlatayım

  3. 44 yaşında bu mesleklere sahip olmak mümkünmü. değilse nasıl para kazanabilirim. para kazandırmak isteyen 5343839704 ü arayarak bilgi verebilir

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir