Giyilebilir Şarj Kablosu: NILS

Hayatımıza küçük dokunuşlar yaparak büyük çözümler getiren iş fikirlerini ve girişim ürünlerini sizler için araştırmaya devam ediyoruz.

Kablosuz şarj teknolojisi, her yerde kolayca ulaşılabilen bir hal alana kadar, şarj kablosu taşımak, modern hayatını nahoş bir getirisi olarak kalacak. Birçok insan tedbirli olmak adına, çantalarında, evde, işte ve arabada şarj kablosu bulundurmak zorunda hissediyor. Tüm bunlardan kurtulup her an her yerde yanınızda olacak tek bir kablo taşımak güzel olmaz mıydı? İşte bunu yapabilmek için NILS tasarlandı. Bileklik olarak tasarlanan NILS, hem şık hem de ihtiyaç halinde cihazlarınızı şarj etmenize yarayan bir şarj kablosu.

NILS basitçe, iki ucu birbirine uyan, esnek ve kısa bir USB şarj kablosu. Tek yapmanız gereken kolunuza takıp iki ucunu birleştirmek ve htiyacınız olduğunda da, kolunuzdan çıkarıp telefon ya da tabletinizi şarj etmek için kullanmak. Öte yandan, açık konuşmak gerekirse bu tür ürünler halihazırda piyasa bulunuyor ve eğer beklemek istemezseniz, Amazon’dan hemen satın alabilirsiniz. Fakat NILS tüm rakiplerinden çok daha şık ve kayda değer bir şekilde ucuz olacağa benziyor.

Aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek basit ama bir o kadar başarı olan iş fikri daha somut bilgi alabilirsiniz:

 

İlginizi çekebilir

Giyilebilir Teknoloji Sektörü İş Fikirleri
Akıllı Ürün Fikirleri

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir