Gribe Karşı Koruyan Mont

Bir montun sizi hastalıklardan koruyabileceğini söylesek? Şimdi anlatacağımız giyim ve sağlık sektörünü aynı paydada buluşturan iş fikri sayesinde bu mümkün. Germinator Transit Jacket isimli mont mikropları öldürme özelliği taşıyan kumaşı sayesinde insanların halka açık yerler ve toplu taşıma araçları gibi yerlerden mikrop kapmasını engelliyor.

Yenilikçi moda şirketi Betabrand’ın ses mühendisleri için tasarladığı dolgu özellikli kapüşonlu ceketten daha önce bahsetmiştik. Aynı marka başka bir girişimcilik ürünüyle geri döndü. Germinator Transit Jacket isimli mont insanların halka açık yerlerden mikrop kapmasını engellemeye yardımcı olmak için tasarlandı.

Gravitytank tarafından tasarlanan suya karşı dayanıklı bu montun kol astarları ve yaka siperi, içerisinde gümüş iyonlar barındıran antimikrobiyal kumaşla kaplı. Bu malzemedeki nano parçacıklar bakterilerin gelişmesini engelliyor. Kir ve mikrop oluşumunun önüne geçmeyi garantilemek için antimikrobiyal astarlar çıkartılabiliyor ve yıkanabiliyor. Bunun yanı sıra demirleri veya direkleri tutmanız gerektiği zamanlarda kol bölümünde yer alan kıvrık manşetleri devreye sokarak bütün elinizi mikroplara karşı koruyabiliyorsunuz. Montun yaka kısmı yüksek olduğundan birisi yüzünüze doğru öksürdüğünde veya hapşırdığında yakayı kolayca yüzünüze doğru çekebiliyorsunuz.

Hastalıklardan koruyan mont hakkında bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyin:

Büyük şehirlerde yaşayan insanların büyük bir bölümü toplu taşıma araçlarını kullanmaktadır. Toplu taşıma araçları da hastalıkların yayıldığı en önemli noktalardır. Bu başarılı iş fikrinin amacı insanları grip ve nezle gibi hastalıklara karşı korumaktır. Montun fiyatını gelecek olursak 250 dolar civarında. Hem şıklığından hem de sağlığından ödün vermek istemeyenler için harika bir seçenek.

İlginç olduğu derecede başarılı olan iş fikirlerini ve girişimcilik ürünleri siz değerli okuyucularımıza sunmaya devam edeceğiz. Bu yenilikçi iş fikri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir