Küp Şeklinde Tabure

Aynı tarz yapılmış ev ürünleri artık birçok kişi için demode bir hal almıştır bu nedenle de küp şeklindeki tabure tarzındaki değişik ürünler rağbet görmüştür. Farklı tasarımlarda biri de son zamanlarda karşımıza çıkan ilginç ürünlerden biri olan bu küp şeklindeki tabure ilginç görünümü yer kaplamayan tarzı gerçekten birçok ev için pratik kullanımlara uygun. Bu tabureler önce bakıldığında bir küp şeklini andırsa da evinizin en küçük bölgelerinde saklayabileceğiniz, ahşap ve kullanışlı 6 adet tabureyi içinde barındırıyor.

İç içe geçmiş şekilde bulunan bu tasarım küçük evlere sahip kişiler için büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Şık tasarımı ve eğlenceli yapısıyla adeta bir bulmacayı andıran bu sevimli tabureler kontrplak ve akağaçtan yapılmıştır.  Tabureler her türlü piknik ve benzeri yerlere gidildiğinde kolaylıkla yanınızda taşıya bileceğiniz boyutlardadır.  Evinize gelen fazla misafir durumda hemen bir köşeden çıkarıp az yer kaplayan yeni oturma alanları ortaya çıkarabilirsiniz.

Farklı tasarımda ürünler satan girişimciler içinde birçok kişinin dikkatini çekecek olan bu küp tabureler mağazalarında bulunması gereken mobilya ve pratik hizmetler pazarında çok yer tutacak ürünlerden biri. Aynı tasarım yapılmış tabureler klasik yapılı ve evlerde çok yer kaplayan ürünlere karşın bu ürünler alıcıların çok daha dikkatini çekecek yapıda olup satıcıların ürün yelpazesinde yerini alması gereken gerçek bir pratik tasarım.  Minimal boyutları ve şık tasarımıyla mobilya pazarında demode ürünlerin önüne geçecek bu tabureler mağazalarda yerini bir an önce almalı. Mağaza sahipleri bu ürünü satarak klasiğin dışına çıkarak sermayelerine yeni bir soluk katabilirler. Kolaylıkla alıcı bulabilecek bu ürün çok tutarak büyük karlar kazandırabilecek bir tasarımda ve ilgi çekici bir üründür. Mağaza da bir renk isteyen ticari kuruluşların ve alıcıların yeni gözdesi olacaktır.

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir