Para Kazandıracak Harika İş Fikirleri

Sınırların ötesinde düşünmek riskli olabilir ancak günümüz dünyasında yaratıcılık ve orijinallik insanların sizi fark etmesini sağlayan iki ana bileşendir. İnsanlar yeni deneyimlerin, yeni tatların, yeni fikirlerin peşindedir. Onların dikkatini çekmenin en iyi yolu sıradışı iş fikirlerini ve hizmetleri hayata geçirmektir.

Bugün sizlere 11 tane olağanüstü internet sitesinden bahsedeceğiz. Bu internet siteleri girişimcilik ve yenilik ruhuyla kuşatılmıştır ve harika iş fikirlerine sahiptir. İnternet sitelerini inceleyin ve yeni projeniz için ilham alın.

 

SupaNova Mobile DJ

Parti hayatı artık kiralık. SupaNova uzman ekibiyle ister 60lar, 70ler,80ler,90lar olsun ister sadece retro tarzı olsun temalı etkinlikler ve partiler düzenlemeniz konusunda size yardımcı olacaktır. SUPANOVA insanların neler duymaktan hoşlandığını çok iyi bilir ve misafirlerinizin bu deneyimden zevk alacağının garantisini verir. Bu iş eğlenmekten hoşlanan ve insanları nasıl heyecanlandıracağını bilen insanlar için para kazandıracak harika bir iş fikridir.

 

​Adventure People

Yurtdışı seyahatini heyecanlı bir maceraya dönüştürmek isteyen herkes bu girişimle yakından ilgilenecektir. Adventure People normal tur otobüslerinden sıkılan turistler için geziler organize ediyor. Düzenli işiniz bundan daha heyecan verici olamaz.

 

ReUp Design and Events


Mükemmel etkinlikleri ekolojik felsefeyle birleştiren ReUp trendlere uygun ekolojik tarzları ve yaklaşımları kullanarak eşi benzeri olmayan bir etkinlik hizmeti sunuyor. Evinizin bir odasının ekolojik olarak tekrar düzenletebilir ya da ekolojik bir düğün hizmeti alabilirsiniz. Bu iş bir taraftan pazarda rekabet üstünlüğü sağlayan bir taraftan da katma değer yaratan en iyi iş örneklerinden biridir.

 

Bone Zappetit


Köpekler için organik gıda mı? Gerçekten neden olmasın? Bone Zappetit, dört ayaklı dostlarımız için çıkardığı özel ürün hattıyla köpeklere olan sevgisini gösteriyor. Markalama çalışmaları çok iyi ve harika ürünleri sayesinde pazardaki kalabalığın dışında kalabiliyorlar. Organik mamalar, evcil hayvan sektöründe iş kurmak isteyen girişimcilerin iştahını kabartabilir.

 

Bambino Box


Herkes sürpriz hediyelerden hoşlanır. Bunu neden işe dönüştürmeyesiniz? Bambino Box tam olarak bunu yapıyor. Bebek bekleyen anneler ve yeni anne olanlar, bebekleri için özenle seçilmiş ayrıcalıklı ürünleri aylık olarak gönderen bu internet sitesinin verdiği hizmetten zevk alacaklardır. Belli bir hedef kitleye hitap eden harika bir iş fikridir ve gördüğünüz gibi internet siteleri de bunu mükemmel şekilde yansıtmaktadır. Bu tarz bir site ile hara paralar kazanabilirsiniz.

 

Human Billboard

Human Billboard firması reklamcılığı başka bir seviyeye götürmüştür. Yürüyen reklam panosu fikri çok yeni olmasa bile yaklaşımları yenidir ve tabi ki sundukları ürün de. İnceleyebilirsiniz.

 

Raval Dreams Appartments


Tatile çıkanlar büyümeye başlayan bu pazarın farkında mıdır acaba? Bilgili turistler otellerde kalmaktan sıkılmışlardır ve bölge halkındanmış gibi tatil yaparak keyif almak isterler. Raval Dreams bunun nasıl yapılabileceğini gösteren işlerden biri. Kısa süreli ziyaretçiler için Barcelona’da göz kamaştırıcı bir daire kiralıyorlar ve şaşırtıcı bir gelir elde ediyorlar.

 

Perfect Proposal


Evlilik teklifi vardır ve “evlilik teklifi” vardır. Perfect Proposal sizinkinin en muhteşem olanlardan biri olması için çalışıyor. Bu yeni geliştirilen pazar harika bir iş fırsatıdır.

 

Starlite Pirate Parties


Çocuk olduğunuzu hayal edin. Doğum günü partinizi Peter Pan veya Spiderman ziyaret etse bunun nasıl müthiş bir olay olabileceğini düşünün. Starlite Pirate Parties bunları gerçekleştiren bir hizmettir. Farklı karakterleri ve “gerçek” korsanlarla gerçekleştirilen hazine avı oyunları gibi çeşitli paketleri vardır. Türkiye pazarında güzel paralar kazandıracak bu iş fikri sayesinde başarılı bir iş kurabilirsiniz.

 

Shoe Box Photo Restoration


Adam Malin tasarımcıdır. Yeteneklerini kullanarak eski fotoğrafları yenileştiriyor ve anıların yeniden canlanmasını sağlıyor.  Bu iş fikri eski aile fotoğraflarını tarayarak ve bu fotoğrafları Photoshop programında geliştirmesiyle başlamıştır. Şu anda Shoe Box Photo Restoration adlı firmayı işletmekte ve gün geçtikçe büyüyen müşteri tabanına hizmet vermektedir. Özellikle fotoğrafçılık sektöründe iş kurmak isteyenler için güzel bir seçenek.

 

Urban Hiker SF


Yürüyüş yapmanın gelir kaynağı olabileceği kimin aklına gelir ki? Alexandra Kenin kalbinin sesini dinlemiştir ve Urban Hikers SF’i kurmuştur. Urban Hikers SF yürüyüş yapmaktan hoşlanan ve San Francisco şehrini seven insanların bir araya geldiği bir yürüyüş grubudur. Formda kalmak isteyen ve dışarıda vakit geçirmek isteyen meşgul insanlara hizmet ediyor.

İş kurmak istiyorum diyenler için yaratıcı, para kazandıracak iş fikirlerini ve en cazip iş kurma fırsatlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir